Postări Recomandate

inessa_dy

Salutare fetelor! Ce parere aveti despre restaurantul "Hanul Vechi", vrem sa facem nunta acolo si v-as ruga sa ne ajutati! Poate a fost cineva pe acolo, cum vi s-a parut mincarea si deservirea lor? Va multumesc mult!!! :girl_in_love:

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tanicika

eu tot am vrut sa fac nunta la hanul vechi.afara privelistea este nemaipomenita insa inauntru nu mia placut deloc. e prea joasa sala.seamana cu o cantina. in ceea ce priveste mincarea am auzit ca gatesc gustos.

Partajează acest post

Link spre post
martiny

Добрый день! Хотела узнать, кто-то делал свадьбу или справлял какие другие праздники в ретсоране Hanul Vechi... Интрьер понравился, но не знаю какая там кухня и обслуживание, подскажите, пожалуйста.... Заранее всем спасибо....

Partajează acest post

Link spre post
irinadruta

eu am facut nunta la Hanul Vechi, podul era suficient de sus, facut dupa ultimele tehnologii, peretii (mai ales cel din spatele mirilor) foarte ok, mincarea e intr-adevar gustoasa - la nivel de meniu recomand cu incredere, iar in ceea ce tine de local atit in interior cit si exterior va recomand sa nu leneviti si sa mergeti sa ii vedeti pentru ca la ei fiecare jumatate de an e marcata de schimbari in interior, si trebuie sa recunosc ca schimbarile sunt spre bine, nu e nici pe departe cantina ... www.hanulvechi.md

Partajează acest post

Link spre post
nadeaguzunv@gmail.com

buna fetelor! Cine a facut recent nunta la "Hanul Vechi" imi poate zice impresia? platoul de dans e mare? cum este mincarea si de la cit incepe meniul? Mersi anticipat

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum