Танюсик

Meбель Для Детского Сада*

Postări Recomandate

Танюсик

A aparut problema schimbarii masutelor in grupa.

si e nevoie ca la o masa sa incapa cite 6 copii

Am gasit asa modele

004.jpg

children_table_kindergarten_table.jpg

kindergarten_table.jpg

Kindergarten_Table_634442227551869983_s.jpg

pe cit sunt ele de practice?

p.s. daca exista asa tema rog moderatorii sa o stearga, parca am cautat si nu am gasit.

627375.jpeg

3.jpg

Editat de Winter

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Native

В Икаме есть дошкольная мебель, есть и столики, но цену на них не знаю, узнавала насчёт шкафчиков - 4-х ячейный стоит 1578 лей.

Вот такие столики там есть

http://www.icam.md/scolari/data/shkol006.jpg

Partajează acest post

Link spre post
Taка

Si noi am intimpinat probleme in alegerea masutelor si am ajuns la urmatoarea concluzie: 1. masutele - romanita(ultima si penultima poza) ocupa foarte mult spatiu in grupa, este greu de spalat sub ele, si grele in general. Aceste masute sunt bune in grupele cu 12 copii sau pentru un centru de dezvoltare unde nu alearga 30 de copii .

2. sunt foarte scumpe, cea mai ieftina pe care am gasit-o era de 2500 lei una, am mai gasit si pe 999 4 masute de care aveam noi nevoie dar din convorbirea cu vinzatoarea am inteles ca le vind taman din primul motiv expus mai sus.

3.Masuta pentru 4 persoane este totusi cea mai comada dintre toate si sun foarte ieftine daca aveti posibilitate sa le asamblati pe loc: faceti comanda de partea de sus din PAL laminat, cumparati piciorusele aparte de la piata si un tatic sau doi sa puna piciorusele la partea de sus a mesei iata ce se poate primi 56d9b209b581.jpg

Noi insa am renuntat la masute si am hotarit sa facem mobilier pentru jucarii si carti iata ce ne-a iesit: eed75a894204.jpg

Partajează acest post

Link spre post
Котенок

попробуйте посмотреть на этом сайте http://www.goliat-vita.com.md/index.php?option=com_datsogallery&Itemid=43&func=viewcategory&catid=1

фабрика находится в Комрате, за счет этого и цены у них низкие.

Partajează acest post

Link spre post
Танюсик

au spus ca dupa Furchette la Sculeanca este o intreprindere.

Mesele costa 900 lei.

Si incap cite 6 copii, dupa cite am inteles va fi ceva de genul la masa din imaginea a doua, vor fi viu colorate.

daca ceva le fac o poza si va arat.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.