Vizitator i_love_you_mom

Ajutor Cu Cadoul La 7 Ani

Postări Recomandate

Vizitator i_love_you_mom

:da2::da2:

Este ziua fratiorului meu pe 4 decembrie implineste 7 ani!!!Ce cadou pot sai cumpar eu?Suma pina la 300 de lei!Va rog ajutatima:D

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iana Tonidze
:help::birth01:

Este ziua fratiorului meu pe 4 decembrie implineste 7 ani!!!Ce cadou pot sai cumpar eu?Suma pina la 300 de lei!Va rog ajutatima:D

El e fratiorul tau si tu stii cel mai bine ce prefera el. Pina la 4 decembrie mai este un pic, asa ca ti-as sugera sa-l intrebi cam ce ar mai dori el sa aiba... Si uite-asa iti faci ideie cam la ce cadou sa te orientezi. :preved: El e inca micut, asa ca nici nu-si va da seama ca tu planuiesti sa-i daruiesti ceva. :x013:

Succes !

Partajează acest post

Link spre post
solnysko
:help::pardon:

машинку на управлении или есть наборы-корабль+пушки и тд

моя племяха однокласснику купила игры для компа-он был счастлив

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator i_love_you_mom
El e fratiorul tau si tu stii cel mai bine ce prefera el. Pina la 4 decembrie mai este un pic, asa ca ti-as sugera sa-l intrebi cam ce ar mai dori el sa aiba... Si uite-asa iti faci ideie cam la ce cadou sa te orientezi. :girl_dance: El e inca micut, asa ca nici nu-si va da seama ca tu planuiesti sa-i daruiesti ceva. :x013:

Succes !

Eu lam intrebat cam ce isi doreste el.MIA RASPUNS CLAR "PSP":D:D

Partajează acest post

Link spre post
svetlancic

Catre Iana T. Nu este la tema, dar spune-mi te rog cum pui tu chestia aceasta care arata virsta copilului, desenul acesta al tau. Multumesc.

Editat de svetlana svetlana

Partajează acest post

Link spre post
Kotya

Мне кажется в таком возрасте можно подарить паззл, конструктор, приключенческую книгу, а на краний случай футбольный мяч. Их у мальчишек много не бывает :pleasantry:

Partajează acest post

Link spre post
Iana Tonidze
Catre Iana T. Nu este la tema, dar spune-mi te rog cum pui tu chestia aceasta care arata virsta copilului, desenul acesta al tau. Multumesc.

Acces orice rigla (ceea ce vezi le mine se numeste rigla) cu mausul. Iar mai departe iti apare un asortiment de astfel de rigle si desene. Selactezi ce iti place, introduci datale copilului (nu e complicat - descрizi si te orientezi). Iar spre final vei primi un cod la rigla pe care ai selectet-o.

Acest cod il introduci, dupa ce il copii de pe acel site cu Ctrl+c in datale tale, urmind pasii urmatori:

1. личные данные - sus sint datale tale personale

2. ваш профиль - il selectezi din partea dreapta a datelor tale pers. cam pe la mijloc

3. изменить подпись

4 iti apare un camp ca pentru mesaje si copii acolo cu Ctrl+v codul luat de pe site

5 обновть подпись

Succes !

Partajează acest post

Link spre post
Ada

LEGO! Cel mai bun cadou pentru un baietel de aceasta virsta.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum