SELI

Petrecere Corporativa De Anul Nou/Корпоративный новый год.

Postări Recomandate

SELI

Anul Nou se apropie.... Au ramas zile numarate!

As vrea sa aud propuneri, unde petreceti petrecerea corporativa de Anul Nou? Cine are propuneri, recomandari si sfaturi ce tin de unde si cum de realizat o petrecere sunt bineveniti! Ar fi bine daca cunoasteti si preturile pentru 1 pers.

Ma intereseaza sali cu o capacitate de peste 50 oameni.

Multumesc!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Taisafinscaia

Ma alatur la solicitari, dar mar interesa sali mici, 20 persoane, caci suntem nu prea multi. Mearsi anticipat!

Partajează acest post

Link spre post
lia_c

sali mare unde au organizat ai nostri, Oscar(Centru) si Luceafarul(Buiucani)

, anul asta inca nu stiu unde se va organiza. Pentru copii anul trecut au arendat teatrul Licurici.

Partajează acest post

Link spre post
solnysko

кстати,спасибо! мы тоже ищем барчик или кафешку-нас около 25 человек

ищем,чтобы было вкусненько и стоимость в пределах 350 лей с человека-больше не потянем-без сладкого,естественно и выпивки

Partajează acest post

Link spre post
SELI
sali mare unde au organizat ai nostri, Oscar(Centru) si Luceafarul(Buiucani)

, anul asta inca nu stiu unde se va organiza. Pentru copii anul trecut au arendat teatrul Licurici.

multumesc lia_c, sunt niste sali superbe, dar pentru noi sint prea mari. Noi maxim vom fi 80 pers. Si ne vom limita cu un meniu de pina la 350 lei/pers fara dulciuri si bautura.

Partajează acest post

Link spre post
lia_c

anul asta am inteles ca va fi la Star Track.

Sali mai mici, poate restaurantele pot sa va propuna. In special cele care au mai multe sali. La moment nu-mi vine in memorie nici unul...

Partajează acest post

Link spre post
SELI

Fetelor, dar cine a organizat vreo data un scenariu de Anul Nou pentru petrecere?

Va rog sa propuneti jocuri, situatii hazlii. In ce mod propuneti sa mearga un scenariu al petrecerii?

Partajează acest post

Link spre post
solnysko

мы делаем в думбраве-кафе напроти зориле-стоимость меню 350 лей с человека без выпивки

Partajează acest post

Link spre post
Elegance

Noi anul asta facem la Plaza Bowling, este si distractie, si furshet, sper ca o sa fie bine :rolleyes: .

Partajează acest post

Link spre post
SELI

Noi facem la Vila Noua (ciocana). Am inteles ca meniul a iesit 300 lei fara bautura si dulciuri.

Am vazut bucatele care le-au ales, masa o sa fie bogata.

Partajează acest post

Link spre post
bridget
multumesc lia_c, sunt niste sali superbe, dar pentru noi sint prea mari. Noi maxim vom fi 80 pers. Si ne vom limita cu un meniu de pina la 350 lei/pers fara dulciuri si bautura.

Buna,

Am inceput sa caut si eu niste sali pentru petrecerea anului nou corporativ. Un menu in jur de 300-350 lei am gasit la Vila Arus. Pretul e flexibil, depinde totusi ce bucate comanzi.

Partajează acest post

Link spre post
Dianko

Я не нашла похожую темку. В общем, у нас на след неделе НГ корпоративка в офисе...хочу чтобы мы делились тут своими идеями как весело провести весь день!

Например у меня есть суперская идея, как развеселить сотрудников с утра пораньше :girl_haha: - на работе поддержали! Значит, так:

1 шаг. всем сотрудникам будет разослано :mail1: письмо с идеей поздравить др друга на работе при помощи настоящих подарочков, т.е. каждый должен будет купить к-нибудь красивенький/качественный/полезный (и не очень :whistle3: ) подарочек на сумму 30 (или 40 или 50) леев - это мы еще обсудим на работе. Но покупать его каждый должен с расчетом на то, что подарок может случайно попасть кому угодно из сотрудников. :curtsey:

2 шаг. Организаторами (думаю это буду я и еще какая-нить сотрудница) такого обмена подарками будут куплены кофетки в фантике как мешочек, ну типа МОЛДОВЫ или ФАВОРИТа, и в каждую будет вложена торчащая полосочка бумажки с именем сотрудника, НО еще и внутри конфетки будет бумажка с другим именем.

Конфеты будут выглядеть примерно так:

465777ff2781.jpg

Что будет дальше? :girl_haha:

Мы рано утром, пока никого нет, раскидаем случайным образом по рабочим столам по 1 конфетке :girl_haha: . Что произойдет: например я прихожу на работу и вижу конфетку на своем столе с торчащей из нее бумажкой, на которой написано имя Васи, и мне нужно не полениться отнести эту конфетку этому Васе и подарить ее со словами "Вааась, вот тебе конфетка от меня!" :blush: Вася засмущается, возьмет ее, а когда раскроет, то там внутри кроме конфетки будет малюсенькая записочка со словами "Подарок тебе от Деда Мороза у Ксении Д." Что делает Вася: идет к Ксюше Д и она дарит ему подарок, который она приготовила неизвестно кому!! Ну и естественно, Вася и все остальные тоже кому-то что-то подарят!

Как вам идея? Надеюсь я понятно описала :smile:

Поделитесь пожалуйста вашими идеями как подурачиться на НГ в офисе :dash1::shok::crazy:

Partajează acest post

Link spre post
Dianko

P.S. кстати такое дурачество можно проделать с друзьями в саму Новогоднюю ночь! :dash1::shok::whistle3::curtsey::girl_haha::smile::girl_haha: :girl_haha:

Partajează acest post

Link spre post
ViVe

Super ideea! :girl_haha:

Dar masa faceti? Sau restaurant? La noi erau restaurantele la "moda".

Partajează acest post

Link spre post
Svetlanka
Я не нашла похожую темку. В общем, у нас на след неделе НГ корпоративка в офисе...хочу чтобы мы делились тут своими идеями как весело провести весь день!

Например у меня есть суперская идея, как развеселить сотрудников с утра пораньше :girl_haha: - на работе поддержали! Значит, так:

1 шаг. всем сотрудникам будет разослано :mail1: письмо с идеей поздравить др друга на работе при помощи настоящих подарочков, т.е. каждый должен будет купить к-нибудь красивенький/качественный/полезный (и не очень :laught1: ) подарочек на сумму 30 (или 40 или 50) леев - это мы еще обсудим на работе. Но покупать его каждый должен с расчетом на то, что подарок может случайно попасть кому угодно из сотрудников. :laught1:

Мы тоже самое сделали в прошлый Новы Год, всем очень понравилось, так что идея с подарками очень хорошая!

Partajează acest post

Link spre post
Dianko
Super ideea! :pardon:

Dar masa faceti? Sau restaurant? La noi erau restaurantele la "moda".

Да, мы обычно в офисе накрываем шикарный стол ..... :pardon::dash1::shok::musik1::party::xm_307::tease::sad:

Кстати, мы немного переделали идею - значит будут конфетки с торчащей бумажкой с именем другого сотрудника, и придя на работу нужно будет прочитать имя и сразу же понести подарок этому человеку :blush:

Partajează acest post

Link spre post
Iliolia
Да, мы обычно в офисе накрываем шикарный стол ..... :yahoo::girl_haha::curtsey::musik1::party::xm_307::xm_305::xm_304:

Кстати, мы немного переделали идею - значит будут конфетки с торчащей бумажкой с именем другого сотрудника, и придя на работу нужно будет прочитать имя и сразу же понести подарок этому человеку :curtsey:

:tease: Клёво!!!! Супер!!! Мне бы очень понравилось!

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum