Paskarik

Creşa-Grădiniţă #216, Bd. Decebal, 82/3*

Postări Recomandate

lanalina

Multumesc!! Si noi azi a 2 zi cu dumneaei. Vad ca e bine, ii place copilului. 

Ilenutsa da voi v-ati transferat din gradi 40? de ce daca nu e secret v-ati hotarit asa?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
liudik44

Девочки кто водит деток 3леток. Подскажите сколько групп и в какую лучше тдти. Довольны ли вы садом? Сколько детей в группе? Мы переезжаем и этот сад ближе всего к нам

Partajează acest post

Link spre post
Ilenutsa

Ilenutsa da voi v-ati transferat din gradi 40? de ce daca nu e secret v-ati hotarit asa?

Nu, noi suntem la Gradinita 40

Educatoarea e noua ;) 

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator mami

Spuneti-mi va rog, aici sunt grupe cu plata? Parintii sunteti multumiti ? Ce activitati au copiii?

Partajează acest post

Link spre post
AlexaPotapi

Spuneti va rog cine frecventeaza aceasta gradinita, de la ce vîrsta primesc copii?

Partajează acest post

Link spre post
flowers201378@gmail.com

вообще с 3 х,но у нас есть которым еще нет 3 х,

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator Ирина

Девочки, скажите пожалуйста кто водит деток в этот садик, какие еще затраты реальные помимо ассоциации и питания? И есть ли в садике обычные группы или все в ассоциации? Спасибо. Очень жду.

Partajează acest post

Link spre post
scorpions

за фильтрованную воду 50 лей/в 3-4 месяца, дополнительные танцы или таеквондо  ~200 лей/мес..,  

и наверное как и везде ДР,НГ,8 Марта ... :shout:

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator Ирина

за фильтрованную воду 50 лей/в 3-4 месяца, дополнительные танцы или таеквондо  ~200 лей/мес..,  

и наверное как и везде ДР,НГ,8 Марта ... :shout:

Спасибо. А самим садиком, воспитателями довольны? Ну и тем как трятятся деньги из ассоциации,а то у нас уже есть плачевный опыт,связанный с ней)))

Partajează acest post

Link spre post
Zliudocica

Про траты денег из ассоциации всегда висит инфо на виду.

И подобные покупки не с бухты барахты, а всегда после согласования с род комитетом на собрании.

Partajează acest post

Link spre post
anoilav

девочки ,есть у кого то номер телефона учителя по танцам и по теквондо ??

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator Elena

Copilul meu are 3 ani 9 luni (deja in grupa mica). Vrem sa ne transferam in gradinita aceasta, dar vreau sa fiu sigura ca e o decizie corecta. Cine au copilasi in grupa mica(anul de studii 2016-2017), spuneti-mi, va rog, ce opinie aveti despre educatori si dadaca, conditii, alimentatie. Citi educatori sunt intr-o grupa? Ce virsta au educatorii de la aceste grupe si cum abordeaza copiii? Ce activitati fac? Invata copiii poezii si cintece sau doar la matineu? Acum am inteles si eu ca nu tot depinde de gradinita, dar de educator, de aceea sunt in cautarea grupei cu un educator de la Dumnezeu. Va rog, ajutati-ma sa fac o alegere corecta.

Partajează acest post

Link spre post
BleStea6ka

Девочки, можете сказать как проходят уроки английского в данном садике?

Partajează acest post

Link spre post
Lesei4ka

Девочки, скажите,  в сад русскоязычных деток берут или с этоим прям неумолимо строго??

И ещё, мы в РОНО ни разу не обращались, в очередь не становились. Моей малышке 3 года и 5 мес, мы только проснулись насчёт сада) реально попасть напрямую в сад? И строго по прописке или как? Мы иногородние

Partajează acest post

Link spre post
flowers201378@gmail.com

мы русскоязычные ,без проблем взяли в 2016 году, но румынский так и не выучили за год потому,что ходили 30 % из всего учебного года,так как дети ходят больные в группу,это первая проблема!!! 

Partajează acest post

Link spre post
vitalina

Мамочки, а кто-то знает имя нового директора? Она из воспитателей этого сада или чиновник из др. Дошкольного учреждения?

Partajează acest post

Link spre post
aduil
В 12/20/2016 в 20:56, Гость Elena сказал:

Copilul meu are 3 ani 9 luni (deja in grupa mica). Vrem sa ne transferam in gradinita aceasta, dar vreau sa fiu sigura ca e o decizie corecta. Cine au copilasi in grupa mica(anul de studii 2016-2017), spuneti-mi, va rog, ce opinie aveti despre educatori si dadaca, conditii, alimentatie. Citi educatori sunt intr-o grupa? Ce virsta au educatorii de la aceste grupe si cum abordeaza copiii? Ce activitati fac? Invata copiii poezii si cintece sau doar la matineu? Acum am inteles si eu ca nu tot depinde de gradinita, dar de educator, de aceea sunt in cautarea grupei cu un educator de la Dumnezeu. Va rog, ajutati-ma sa fac o alegere corecta.

V-ati transferat la 216? Daca da,v-as fi recunoscatoare pt detalii. Educatori,atitudine.

Editat de aduil

Partajează acest post

Link spre post
scorpions

buna ziua.

cineva frecventeaza deja grupa 9,  11 sau 13 (virsta 5-6ani)? ce parere aveti? trebuie sa alegm grupa si as vrea citeva pareri.

Multumesc .

Partajează acest post

Link spre post
mamusika

ce educatoare formeaza grupe noi anul acesta? si care e plata pentru gradinita data? invata engleaza de la citi ani?

Partajează acest post

Link spre post
Sparkle

Buna ziua, va rog frumos parerile mamicilor despre educatorii care formeaza grupele noi in anul 2019? Sau a celor mamici copiii carora au frecventat gradinita 216? orice experienta este binevenita, in speta cu referire la echipa pedagogica? Multumesc anticipat.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum