SELI

Tricomoniaza

Postări Recomandate

SELI

O prietena apropiata se trateaza de aceasta boala de jumatate de an, medicamente scumpe, iar rezultatul e zero.

Acum a dat analizele si nu este nici o schimbare. Cel mai interesant ca ea nici nu are nici o ideie cum ar fi putut sa se infecteze de ea. Orice relatie sexuala era una protejata. Imi este jale de ea ca este abea la inceputul vietii (16 ani) si deja se confrunta cu asa probleme.

Cine s-a mai confruntat cu aceasta boala sau cine poate sa recomande un medic competent, va rog astept pareri si recomandari. Se poate si anomin.

Multumesc anticipat.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Anushka
O prietena apropiata se trateaza de aceasta boala de jumatate de an, medicamente scumpe, iar rezultatul e zero.

Acum a dat analizele si nu este nici o schimbare. Cel mai interesant ca ea nici nu are nici o ideie cum ar fi putut sa se infecteze de ea. Orice relatie sexuala era una protejata. Imi este jale de ea ca este abea la inceputul vietii (16 ani) si deja se confrunta cu asa probleme.

Cine s-a mai confruntat cu aceasta boala sau cine poate sa recomande un medic competent, va rog astept pareri si recomandari. Se poate si anomin.

Multumesc anticipat.

Salutare! O cunoscuta de a mea recent a dat analize si a fost constata aceasta boala. Dupa cite mi-a spus va primi cite 20 de pastile pe zi timp de 15 zile. Despre rezultat se va sti intr-o luna.

dar la prietena dvs cum a fost depistata boala si care a fost tratamentul?

La cunoscuta mea s-a depistat din a doua oara trihomoniada, prima analiza a fost neg..., de aceea medicii sunt de parerea ca aceste analize trebuie date min de 2 ori.

Partajează acest post

Link spre post
SELI
Salutare! O cunoscuta de a mea recent a dat analize si a fost constata aceasta boala. Dupa cite mi-a spus va primi cite 20 de pastile pe zi timp de 15 zile. Despre rezultat se va sti intr-o luna.

dar la prietena dvs cum a fost depistata boala si care a fost tratamentul?

La cunoscuta mea s-a depistat din a doua oara trihomoniada, prima analiza a fost neg..., de aceea medicii sunt de parerea ca aceste analize trebuie date min de 2 ori.

Salut!

Cite 20 pastile???? :girl_in_love:

Nu sint sigura cite pastile pe zi, dar stiu ca multe. Iar acum medicul i-a zis ca tratamentul cela nu a mers la ea si i-a prescris picuratori, injectii si iar pastile.

Si daca nici de data aceasta nu va merge tratamentul, atunci ce??? Atitea pastile, ce zice ficatul? Iar acum o sa-si gaureasca si vinele. De aceea am vrut sa-mi recomande cineva un medic, sa mai auzim si o alta parere.

Vad ca nimeni nu ma poate :smoke:

Partajează acest post

Link spre post
Катя

У нас на сайте консультирует кож - венеролог. Попробуйте обратится к ней.

Partajează acest post

Link spre post
SELI
У нас на сайте консультирует кож - венеролог. Попробуйте обратится к ней.

Спасибо, я смотрю в консультациях, но не вижу венеролога??? Или я не там смотрю?

Editat de natavic

Partajează acest post

Link spre post
Dorian Visterniceanu
Спасибо, я смотрю в консультациях, но не вижу венеролога??? Или я не там смотрю?

Nadejda Victorovna tel 079513671

Partajează acest post

Link spre post
SELI
Nadejda Victorovna tel 079513671

Multumesc!

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum