Postări Recomandate

simonas

buna! ati avut lipom dupa nastere? eu am nascut prin cezariana si m-am ales cu unul dupa nastere. acuma trebuie sa ma operez si sa il extrag. are cineva aceasta problema? v-ati operat? spuneti-mi si mie va rog! mi-e teama!!!!!!!!!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dorian Visterniceanu
buna! ati avut lipom dupa nastere? eu am nascut prin cezariana si m-am ales cu unul dupa nastere. acuma trebuie sa ma operez si sa il extrag. are cineva aceasta problema? v-ati operat? spuneti-mi si mie va rog! mi-e teama!!!!!!!!!

Cu lipom se poate de trait- insa trebuie de diferenciat cu hernia postoperatorie - in cel de-al doilea caz trebuie consultat neaparat chirurgul

Partajează acest post

Link spre post
simonas
Cu lipom se poate de trait- insa trebuie de diferenciat cu hernia postoperatorie - in cel de-al doilea caz trebuie consultat neaparat chirurgul

mersi de raspuns. medicul meu zice ca trebuie de operat! :rolleyes:

Partajează acest post

Link spre post
VALERINA

у меня на теле появились липомы(жировики).В начале на руке и на ноге,а сейчас их стало на много больше.Начали беспокоить меня.Несколько лет назад ходила в поликлинику к хирургу,сказал,что это липома и надо удалять.Подскажите пожалуйста,что мне делать и к какому хорошему специалисту мне обратится?

Partajează acest post

Link spre post
LiubaHanganu
В 13.11.2008 в 10:31, simonas сказал:

Am aceiași problema

daca vați operat ați putea sami lăsați și mie ceva informații pe aceasta tema ,la ce medic vați adresat ?

Partajează acest post

Link spre post
LiubaHanganu
В 13.11.2008 в 18:05, simonas сказал:

mersi de raspuns. medicul meu zice ca trebuie de operat! :rolleyes:

Buna ziua va rog frumos spuneți mi la ce medic vați adresat?

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum