Osetrina

Художественная гимнастика для деток

Postări Recomandate

Winx

Спасибо . Есть на примете один купальник, если не подойдёт будем искать дальше 

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
karameli

Мой ребенок ходит на занятия в спортивный университет к тренеру Оксана Райко. Ребенок очень доволен, правда сейчас каникулы.

Partajează acest post

Link spre post
ElviraM

Bună ziua,as dori sa aflu mai multe despre gimnastica pentru copii,am o fetiță care este foarte elastica,SI dorește să facă gimnastica.multumesc pentru răspuns.

Partajează acest post

Link spre post
ElviraM

Bună ziua,as dori sa aflu mai multe despre gimnastica pentru copii,am o fetiță de 7 ani care este foarte elastica,SI dorește să facă gimnastica.multumesc pentru răspuns.Daca mai este valabil anuntul

Partajează acest post

Link spre post
Alana123

Вот на счёт эстетической гимнастике в кишиневе, я не советую вести деток в Axis клуб на Буюканах. Там ужасно относятся к детям. Дети ревут. Когда растяжки , то садятся на детей, вышвыривают их. И любимые их выражения Овцы,Дуры , рот закрыли или пугают детей , типа идите домой если что то не нравится Коровы. Я была в шоке товарищи. Там есть молоденькая девочка в очках она хороший преподователь, но две другие блондинки по старше , так это ужас. Когда ребенок тренировалась отдельной группой с девочкой молоденькой было все хорошо, лиш их соединили мы через день ушли. Я не советую  AXIS  спортивный клуб гимнастики. Ищите что то другое, ато ваши дети будут только боятся , как мой ребёнок . Если не умеете преподавать , то лучше не беритесь. В один момент кто то из родителей вам так рот закроет , что ваш Axis выйдет вам боком. Коровы 

Partajează acest post

Link spre post
Alex81

Veniti la Botanica, Decebal 72/2, vedeti aici mai multe despre Scoala Sportiva a Rezervelor Olimpice https://www.facebook.com/gimnasticaritmica.md/, la dna Natalia Reaboi - este foarte buna, omanoasa, atenta cu copiii, are si rezultate foarte bune cu fetitele si are o echipa foarte prietenoasa. 

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum