lady_marmalade

Imbracaminte, Firma Favorita

Postări Recomandate

lady_marmalade

va place sa fiti imbracati cu ceva de firma ... la ce firma si ce va place sa procurati ?

incep eu :son3:

imbracamintea o prefer de la : ZARA, POLO GARAGE , MANGO, BENETTON, PARK BRAVO , HELLO KITY , SENZA.... ALTELE

incaltamintea o prefer de la : NİNE WEST , TİTA, ZARA , LA DONA , SCARPA ...ALTELE

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
marischka

У нас в Молдове особо на фирмах не зацикливаешься. что нашла симпатичное в Элате, то и купила.

Partajează acest post

Link spre post
Pink
У нас в Молдове особо на фирмах не зацикливаешься. что нашла симпатичное в Элате, то и купила.

+1

Partajează acest post

Link spre post
dinaz

Incalatamintea Zara? Yeak... calitatea lasa mult mult de dorit...

Haine Vero Moda, H&M

incaltaminte Bata

Partajează acest post

Link spre post
licusor

+1. Important e să găsesc măcar ceva să-mi placă şi să-mi vină ( nu că a-şi fi prea mare, ci sunt prea mică), iar dacă îmi găsesc ultimul lucru care îl fac mă uit la firmă şi o fac doar din interes.

Partajează acest post

Link spre post
4ertenokN13

А я не зацикливаюсь на фирмах. Вчера купила свиторочек оч.дешовенькии, но мне понравился, на прошлой недели дороговатый Seventi обувь Бата и Geox. Согласна Зара как обувь оставляет желать лучшего

Partajează acest post

Link spre post
Vicky

Zara se specializeaza mai mult in haine , care imi plac foarte foarte mult , atit calitatea cit si modelele . Cit priveste incaltamintea ca si cosmetica , sunt OK , calitatea e medie ( hainele cistiga cu mult ) iar cit priveste modelel sunt interesante si variate .

Partajează acest post

Link spre post
Пеппа

Одежда Mexx, остальное или дешевый трикотаж, в котором тусуюсь во дворе, или куплено не здесь. Zara, но не та, которая тут продается.

Обувь....... колодка подходит от Baldinini, Carlo Pazolini, Gianmarco Lorenzi, Salvatore Ferragano.

Partajează acest post

Link spre post
lady_marmalade

nıcı nu am stıut ca zara este sı ın modlova .... despre CARLO PAZOLİNİ ... ma exprım numaı sı numaı pozıtıv :)

Partajează acest post

Link spre post
inx
nıcı nu am stıut ca zara este sı ın modlova ....

Z - outlet la noi

Partajează acest post

Link spre post
lady_marmalade

unde se afla ? dar mie outlet nu-mi place .vreau sa stiu asa pentru mine .... am ramas in urma cu noutatile

Partajează acest post

Link spre post
Руля

Люблю Zara, Zara Baby и Zara Kids - в особенности, Benetton (больше для детей), Diesel, Colin's (джинсы),обувь либо Экко, либо покупаю в Эконике итальянскую, но там разных марок. Вобще часто покупаю вещи разных фирм, не могу сказать какая любимая... Смотрю просто на качество и дизайн.

unde se afla ? dar mie outlet nu-mi place .vreau sa stiu asa pentru mine .... am ramas in urma cu noutatile

Ниже Театра Оперы и Балета (со стороны ресторана Катманду)

Partajează acest post

Link spre post
inx
Ниже Театра Оперы и Балета (со стороны ресторана Катманду)

imi pare ca se va mai deschide inca un outlet pe str.Ismail,mai la vale de Maraton,am vazut cum amenajau magazinul

Partajează acest post

Link spre post
Life

Ce rau imi pare ca la noi nu exista H&M sau C&A ...de asemeni imi place calitatea de la www.oldnavy.com

si frumusetea de la victoria secret...

Ceia ce este la noi e sau prea scump sau doar arata scump dar calitatea lasa de dorit...

Partajează acest post

Link spre post
Наталис

я вообще в Болгарии одеваюсь когда есть возможнось туда поехать, получается в 2 дешевле, приятней и моднее :girl_wacko:

www.oldnavy.com

очень интересный сайт, вы уже заказывали что то? меня цены поразили, я аж замечталась

Partajează acest post

Link spre post
Life
я вообще в Болгарии одеваюсь когда есть возможнось туда поехать, получается в 2 дешевле, приятней и моднее :tongue:

очень интересный сайт, вы уже заказывали что то? меня цены поразили, я аж замечталась

Я однажды через знакомых заказала себе футболочку и малому костюмчик - качество супер; вещи для дам имеют преимущество - футболки, свитера длиненькие и можно носить и во время беременности тоже...

может сфоткаю както...и покажу

Partajează acest post

Link spre post
Vicky

Da old navy , ca si Gap , Liberty si alte branduri americane e calitate buna si pret pentru ceia ce ofera mic :tongue: Acum poti comanda de pe site ? Stiu ca shipping era numai pentru USA inainte .

Partajează acest post

Link spre post
Наталис
Я однажды через знакомых заказала себе футболочку и малому костюмчик - качество супер; вещи для дам имеют преимущество - футболки, свитера длиненькие и можно носить и во время беременности тоже...

может сфоткаю както...и покажу

а заказ быстро приходит? я платье осенне-зимнее хочу, там много интересных

Partajează acest post

Link spre post
m'amy
Ce rau imi pare ca la noi nu exista H&M sau C&A ...de asemeni imi place calitatea de la www.oldnavy.com

si frumusetea de la victoria secret...

Ceia ce este la noi e sau prea scump sau doar arata scump dar calitatea lasa de dorit...

am rasfoit shi eu saitul.......... m-am imbolnavit! :da2:

vreau shi eu careva lucruri de acolo :da2:

Partajează acest post

Link spre post
passione

у х&m классные свитерочки , вещички . про обувь не видела, ничего не могу сказать.

я как и многие не очень придаю значение фирме. что понравилось - то я взяла.в джамбо в одном бутике не вспомню щас даже какой номер три раза под ряд находила то что нужно ) и даже ни разу фирму не посмотрела.

Partajează acest post

Link spre post
Ryna
у х&m классные свитерочки , вещички . про обувь не видела, ничего не могу сказать.

да качество классное-вот присела на ихнею одежду,и малому покупаю и себе.

Partajează acest post

Link spre post
elena79

Я предпочитаю Zara, если спортивную одежду тогда: Adidas, Puma , обувь мне привозят Bata . Остальную одежду беру по принципу что понравится...

Editat de @niri

Partajează acest post

Link spre post
Delicious

Я не понимаю, почему все пишут не по теме. Тема про обувь, кажется, а не про одежду. Мне нравятся Балдинини и Лориблу.

Partajează acest post

Link spre post
@niri
Я не понимаю, почему все пишут не по теме. Тема про обувь, кажется, а не про одежду. Мне нравятся Балдинини и Лориблу.

именно, что про одежду

Partajează acest post

Link spre post
Delicious

Ох, точно :girl_in_love: Sorry.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum