Crystal

А как быстро восстановились?

Postări Recomandate

Malalancik

Dupa prima nastere cale naturala mi-am revenit dupa vreo doua luni caci erau rupturi si imi era frica sa ma asez si toata ziua in picioare ,organizmul inca nu era deprins sa doarma citeva ore pe noapte,dupa a doua nastere cezariana la fel cam 2 luni, pe mine si dupa o luna dupa operatie aveam dureri in burta. 

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Malalancik

Mi s-a intimplat ceva straniu dupa prima nastere, cind copilul a implinit 1an de zile am simtit dureri de contractii nu aveam ciclu nimic, se repeta la fiece zi de nastere a copilului cu intensitatea mai mica in decurs de vreo 5ani consecutiv. 

Partajează acest post

Link spre post
Tikovka

Dupa prima nastere mi-am revenit fixic undeva dupa 2 luni. Am avut rupturi crapaturi la gurgui. Moral mai greu, undeva dupa 6-7 luni. 

Partajează acest post

Link spre post
Natalia1234

Eu m-am recuperat foarte repede. A fost prima nastere, cezariana neplanificata. Dupa doua saptamini de la nastere am revenit la munca. Cred ca depinde foarte mult de caracterul fiecarui om...

Partajează acest post

Link spre post
Perfect_Angel

Cam dupa 2 saptamini deja eram recuperata fizic, psihologic mi-am revenit mai greu, undeva dupa vreo 3 luni.

Partajează acest post

Link spre post
MamaAnita

Мне до сих пор кажется, что я еще восстанавливаюсь ))) и морально и физически ( прошло 3 года). 

Partajează acest post

Link spre post
squaw
21 час назад, MamaAnita сказал:

Мне до сих пор кажется, что я еще восстанавливаюсь ))) и морально и физически ( прошло 3 года). 

Вот у меня с первым было так же. Со вторым... Не могу ещё понять. То мне и через пару недель казалось, что уже всё, отошла. А то вот и через два месяца вроде ещё и морально, и физически не та, что раньше 

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum