Lullaby

терапевт

Postări Recomandate

Lullaby

Fetelor, ajutati-ma sa gasesc un terapeut foarte bun pentru a lecui pneumonia la o gravidutza (termen mic si trebuie foarte atent de diagnosticat si recomandat tratament).

Multumesc mult pentru ajutor

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pink
Fetelor, ajutati-ma sa gasesc un terapeut foarte bun pentru a lecui pneumonia la o gravidutza (termen mic si trebuie foarte atent de diagnosticat si recomandat tratament).

Multumesc mult pentru ajutor

Gravida despre care merge vorba e în Chişinău? Pot să vă ajut cu plăcere. Veniţi la mine la lucru şi mergem la cine trebuie. Пишите в личку.

Partajează acest post

Link spre post
joly7

Если знаете хорошего врача, поделитесь информацией и если можно телефончик, как зовут и/или где принимает. Заранее большое спасибо. А то на помощь семейного врача в поликлинике никакой надежды.

Partajează acest post

Link spre post
solnysko
Если знаете хорошего врача, поделитесь информацией и если можно телефончик, как зовут и/или где принимает. Заранее большое спасибо. А то на помощь семейного врача в поликлинике никакой надежды.

больница скорой помощи терапевт-Марья Дмитриевна или Флорина Петровна

Partajează acest post

Link spre post
nadiutia

as avea si eu nevoie de un terapeut bun pentru consultatii. am febra 37-37,2 deja de o saptamina si nu pot sa maninc nimic. nustiu la cine sa ma adresez.

Partajează acest post

Link spre post
Катя

Мне очень нарвится терапевт из Галксии Светлана Васильевна Сырбу. Всегда к ней обращаемся. У мужа из - за нагрузок физ. часто болит спина пару раз так радикулит хватал что не мог даже с постели встать, она нам очень помогла. К ней всегда большая очередь так что принимает только по записи.

Partajează acest post

Link spre post
natalka

da si noi mergem la d-na sirbu de foarte multi ani e un medic pe cinste !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :girl_in_love:

Partajează acest post

Link spre post
VLADALINA

Загородняя Ирина Владимировна в 7 поликлинике на Докучаева. Большая молодчина! Тел: 068212048

Partajează acest post

Link spre post
KaTeHa

Девочки, подскажите, пожалуйста, хорошего терапевта, который поможет справиться с высоким артериальным давлением...

Нет у меня доверия к семейному врачу моей мамы...

Отвести бы к хорошему специалисту...

Editat de KaTeHa

Partajează acest post

Link spre post
Delayla

Salutare puteti sa-mi spuneti si mie daca o cunoaste cineva pe Elena Antonova Hadji de la sp.Nr1 terapeut.Ce Pareri aveti despre dn-ei?Multumesc

Partajează acest post

Link spre post
abe

Девочки посоветуйте ГРАМОТНОГО терапевта для взрослых, пожалуйста.

Partajează acest post

Link spre post
василиса

Могу посоветовать с молдо-немецкого

Partajează acest post

Link spre post
Cloe

Девчата,очень нужен терапевт, не важно с частной или государственной клиники-температура 37 держится около месяца :girl_impossible: ...нужно что-то делать, а с чего начать- не знаю... семейный врач-одуванчик,милый,спокойниый, улыбается-только мало толку... :poka1: анализы-моча по Ничепоренко и кровь-в порядке...Спасибо!

Partajează acest post

Link spre post
zvetlana72

В мед парке русановская, толковая думающая.

Partajează acest post

Link spre post
Cloe

В мед парке русановская, толковая думающая.

Светочка,спасибо! :val15:  Но так как эта тема для взрослых- я не стала уточнять, что врач нужен - мне :smile: взрослому человеку :bb: ...а Вера Русановская идет как врач-педиатр согласно сайту Медпарка...

Partajează acest post

Link spre post
evropa

мы ездим в сэнэтате к замечательному врачу Ольга Васильевна фамилию не знаю 

Partajează acest post

Link spre post
Lady in Black

Ridic tema. Am nevoie de un terapeut bun!! Multumesc.

Partajează acest post

Link spre post
Pollincik

Прекрасный врач терапевт Буторова Валентина Григорьевна во 2 гор больнице..ее можно найти на кафедре терапии

Partajează acest post

Link spre post
sharlotka

Могу посоветовать с молдо-немецкого

Василиса,и мне посоветуйте пожта

Partajează acest post

Link spre post
vladimirovna

Fetelor am nevoie de un terapeut bun pentru maturi.Am mai mul de 1 luna febra 37-37.2..medicul de familie nu stie ce sa faca..am dat o gramada de analize si nu pot depista de la ce este.

Partajează acest post

Link spre post
irka01

И мне нужен толковый терапевт, темперетура 37 уже около года, но при этом чувствую себя хорошо, просто уже пора узнать в чем дело. Семейному врачу веры нет, нужен толковый, подскадите пжл к кому обратиться.

Partajează acest post

Link spre post
alina092

Девочки с температурой 37, скажите пожалуйста в чем была причина и у кого были?

Partajează acest post

Link spre post
Him
В 17.09.2012 в 16:18, Delayla сказал:

Salutare puteti sa-mi spuneti si mie daca o cunoaste cineva pe Elena Antonova Hadji de la sp.Nr1 terapeut.Ce Pareri aveti despre dn-ei?Multumesc

Эта врач вылечила меня и моего мужа от covid-19. Прекрасный специалист!

Partajează acest post

Link spre post
asolli
La 18.05.2016 la 12:01, vladimirovna a spus:

Fetelor am nevoie de un terapeut bun pentru maturi.Am mai mul de 1 luna febra 37-37.2..medicul de familie nu stie ce sa faca..am dat o gramada de analize si nu pot depista de la ce este.

Spuneți vă rog la cine v-ați adresat și care a fost cauza temperaturii? Mă confrunt cu aceeași problemă și nu-i primul an, credeam că de la rinichi însă medicul urolog a spus că nu este febra de la rinichi. Multumesc mult.

Ps. Înțeleg căci mesajul dvs a fost scris în 2014 dar experiența dvs ar putea ajuta și pe altcineva. 

Partajează acest post

Link spre post
asolli
La 20.01.2010 la 11:39, nadiutia a spus:

as avea si eu nevoie de un terapeut bun pentru consultatii. am febra 37-37,2 deja de o saptamina si nu pot sa maninc nimic. nustiu la cine sa ma adresez.

Buna seara! Spuneți vă rog dacă ați mai gasit un medic terapeut bun?

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum