KRISTY

краски для Аквагрима

18 postări în acest topic

девочки помогите пожалуйста, где я могу купить краски для разукрашивания лиц деток??? так как простыми акварельными красками красить лицо боюсь, всё же химия, знаю что есть специальные... только где вот купить???может у кого- то есть... и в аренду отдаст???

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Кристинка, в "Развивайке" в Бэби-холле и в Элате есть.

Partajează acest post

Link spre post

Iar noi am cumpărat de la "RĂDOP", speciale pentru copii +set pentru zile de naştere.

Partajează acest post

Link spre post
Кристинка, в "Развивайке" в Бэби-холле и в Элате есть.

спасибоньки !!! пойду туда!!!

Iar noi am cumpărat de la "RĂDOP", speciale pentru copii +set pentru zile de naştere.

OOO spune+mi te rog cît au costat şi unde se află sediul la Rădop????? eu din păcate nu cunosc.....

Partajează acest post

Link spre post

aha, la radop am vazut si eu

Partajează acest post

Link spre post
aha, la radop am vazut si eu

Alinel!!! plizzzzz unde se află Rădop????UNDE???????

Partajează acest post

Link spre post

Cristi, pe Sarmizegetusa intersectie Zelinschi (ultima statie troleului 1).

Numai ca... cumparatura minima e 1000 lei pt persoane juridice. Cu persoane fizice ei nu lucreaza.

Partajează acest post

Link spre post
Cristi, pe Sarmizegetusa intersectie Zelinschi (ultima statie troleului 1).

Numai ca... cumparatura minima e 1000 lei pt persoane juridice. Cu persoane fizice ei nu lucreaza.

m-aţi distrus!!!! deci voi încerca la Elat.... Vă mulţumesc din suflet pentru informaţie!!!

Lili poate te hotărăţti să dai în cherie contra plată setul???? sau sînt prea obraznică????

Partajează acest post

Link spre post
m-aţi distrus!!!! deci voi încerca la Elat.... Vă mulţumesc din suflet pentru informaţie!!!

Lili poate te hotărăţti să dai în cherie contra plată setul???? sau sînt prea obraznică????

KRISTY, am sunat numai ce la ei la firma (RADOP_opt) si ei zic ca produsele lor sunt si in gemenii, si in unic, si la piata centrala. Sa-mi spui si mie daca gasesti, ca ne pregatim si noi de zi de nastere pe la toamna.

Partajează acest post

Link spre post
девочки помогите пожалуйста, где я могу купить краски для разукрашивания лиц деток??? так как простыми акварельными красками красить лицо боюсь, всё же химия, знаю что есть специальные... только где вот купить???может у кого- то есть... и в аренду отдаст???

в детскком мире на 1 этаже,только не в центральном входе,а как заходишь в правом крыле сразу от двери справа-там канцелярские товары продают-вот у них есть и спец краски для лица,причем к некоторым идут и трафареты-сразу рисунки

и еще есть УФ краски-то есть рисунок будет видеть только в темноте или на дискотеке

Partajează acest post

Link spre post
в детскком мире на 1 этаже,только не в центральном входе,а как заходишь в правом крыле сразу от двери справа-там канцелярские товары продают-вот у них есть и спец краски для лица,причем к некоторым идут и трафареты-сразу рисунки

и еще есть УФ краски-то есть рисунок будет видеть только в темноте или на дискотеке

:unsure::smile: спасибоньки!!!

Partajează acest post

Link spre post

вот девочки - купила!! в детском мире за 35 лей!!! уже и малого разрисовала!!!

7212084a1cf6.jpg

9a13b2bfe821.jpg

Partajează acest post

Link spre post
вот девочки - купила!! в детском мире за 35 лей!!! уже и малого разрисовала!!!

35 лей-недорого!

а разрисовала -классно,я бы так не смогла

Partajează acest post

Link spre post

вот как мы разукрасили наших любимых деток, только на этой фотки они хорошо видны , но очень грустные получились- уставшие уже были...а вот на фотках в другой темке про дни рождения - они уже повеселей....

48c8c6c07bb5.jpg

а это мой Юлиан с невестой!!

b801b928ab40.jpg :pleasantry:

Partajează acest post

Link spre post

KRISTY, îmi cer scuze! Eram ocupată cu pregătirile la mare şi nu am văzut întrebarea. Mă bucur că a-ţi găsit!

PS:Nu te-am considerat obraznică.

Partajează acest post

Link spre post

Всем привет! Посоветуйте, пожалуйста, где можно приобрести краски для аквагримма? 

Partajează acest post

Link spre post

я рисую Аквагрим красками SNAZAROO

покупаю в этом магазине

на сайте azur.md

краски гипоаллергенные.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.