AdelAde

Iubesc un alt barbat

Postări Recomandate

AdelAde

Buna. Povestea mea este ca o telenovela. Probabil ca multi ma vor judeca dar asa suntem facuti  sa judecam...in fine

Sunt impreuna cu sotul meu din liceu din anul 2008 dar casatorita cu el de 6 ani si avem o fetita de 7 luni. Parem cuplul perfect  avem de toate, amândoi lucram, avem salarii bune, independenți dar problema este ca eu nu il mai iubesc. Nici nu stiu daca l.am iubit cu adevarat vreodata, eram micuta cand l.am cunoscut si eu nu am fost genul de fata care sa vrea sa cunoasca mai multi barbati pana isi gaseste alesul. El era cel mai de incredere si m.a atras fata de ceilalti baieti , ne doream amandoi o relatie serioasa si uite ca asa au trecut anii. Ma simt in monotonie de dinainte de casatorie, nici la nunta nu il mai iubeam. Simt doar ca suntem cei mai buni prieteni , avem o comunicare buna....i.am spus si lui chestiile astea. Problema este ca de 2 ani si jumatate duc "o viata dubla" , sunt cu un baiat care ma iubeste si eu la randul meu il iubesc , m.a tot asteptat sa divortez dar nu am curaj. Stiu ca nu are rost sa mai stau cu sotul meu dar ma gandesc prea mult la cata suferinta o sa produc in jur . Am de ales...intre barbatul pe care il iubesc si sotul meu care este o persoana atat de buna dar il iubesc ca si prieten.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum