bodorinelenamihai@gmail.com

LAGMAR Testemiteanu 19

Postări Recomandate

Cine a cumparat apartamente in acest complex etaj si pret pe m2? Stie cineva ei dau cumva mai repede sa faci reparatie inainte de darea in exploatare? Cei care aveti cunoscuti care au la ei apartamente cam ce va spun?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 07.04.2020 la 20:06, bodorinelenamihai@gmail.com a spus:

Cine a cumparat apartamente in acest complex etaj si pret pe m2? Stie cineva ei dau cumva mai repede sa faci reparatie inainte de darea in exploatare? Cei care aveti cunoscuti care au la ei apartamente cam ce va spun?

Lume cei care ati cumparat ati auzit ceva de schimbarile care ei au facut nu sunt sigura dar din cite am inteles ei au schimbat proiectu in loc de 3 parcari subterane sunt 2 si in loc de 30.06.2021 darea in exploatare deja e pe decembrie 2021 

Partajează acest post

Link spre post
Nicolae1111

Am bronat apartament si lok de parcare....dar vad ca tarabanesc cu actele......darea in exploatare au zis ca in toamna 2021

Partajează acest post

Link spre post
Grace

Buna!

Imi spuneti Va rog cit e locul de parcare? subterana?

Cum Va pare locul unde se construeste blocul? Nu am reusit sa merg la santier sa vad locul exact, dar imi fac impresia (din ceea ce imi amintesc de pe viaduct) ca e cam pe panta si cam prea aglomerata zona, fiind deja citeva complexe foarte mari construite in acea zona. 

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum