Vizitator Ecaterina

Pensia alimentara

Postări Recomandate

Vizitator Ecaterina

Buna am si eu o intrebare ce pot sa fac si unde sa ma aderez cu pensia alimentara adica fostul soţ deacum un an tot nu imi achita alimente sa ingramadit o suma mare + avea si datorie .am fost si la executoe cu care lucreaza pe dosar nu numai o data nimic schimbari 

Eu trebue sa ma duc in oras ca sa e zic lui ca sal sune ca sa faca ceva ca sa achite si tot nimic schimbari al sun si imi spune ca a vorbit cu fostul dar el nare bani ca este sarac si a zis sa asteptam timp de un an tot astept nimic ce ar trebui sa fac in sitiatia data ?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
GrigorePopa
8 часов назад, Гость Ecaterina сказал:

Buna am si eu o intrebare ce pot sa fac si unde sa ma aderez cu pensia alimentara adica fostul soţ deacum un an tot nu imi achita alimente sa ingramadit o suma mare + avea si datorie .am fost si la executoe cu care lucreaza pe dosar nu numai o data nimic schimbari 

Eu trebue sa ma duc in oras ca sa e zic lui ca sal sune ca sa faca ceva ca sa achite si tot nimic schimbari al sun si imi spune ca a vorbit cu fostul dar el nare bani ca este sarac si a zis sa asteptam timp de un an tot astept nimic ce ar trebui sa fac in sitiatia data ?

1. Daca nu are bani, bunuri atunci nu prea puteti face nimic.

2. Sa schimbati executorul.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum