Users

Elat Neocons Comlepxul Locativ Gheorghe Madan 85/3.

Postări Recomandate

Users

Buna tuturor. Eu propun sa incercam sa ne a gasim toti locatari care au achizitionat apartamente la adresa Gheorghe Madan 85/3-8. 

Si sa incercam sa dicutam cu noul director care face  totul dupa placul lui si nu dupa conditele contractuale.

Si sa otinem un termen concret de finalizare a lucrarilor, ca din cite stim deja de mult a fost incalcat.

Editat de Users

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ManagerMd

Buna, dar care este situatia la madan 85/3 ? Ce probleme ne asteapta procurind acolo ?

Partajează acest post

Link spre post
Users

La momet lucrarile deruleaza in regim normal dar am vrea sa cunoastem care sunt termeni de finalizare a lucrarilor.

Partajează acest post

Link spre post
seychelle

Salut, 

noua o saptamana in urma ne-au ”garantat” ca la sfarsitul lunii octombrie se finalizeaza lucrarile la complex. 

Partajează acest post

Link spre post
Svetlana_Gutu

Salutare la toți!

Și noi am procurat aici apartamentul, Slava Domnului că am facut contract de cumpărare... pentru că cei care au făcut contract de investiții este gravă situația. Nouă ne-au zis ca în octombrie se vor instala bateriile pentru încălzire, noi până ce nu am luat cheile. Sperăm să fie cu bine...

Partajează acest post

Link spre post
seychelle
1 oră în urmă, Svetlana_Gutu a spus:

Salutare la toți!

Și noi am procurat aici apartamentul, Slava Domnului că am facut contract de cumpărare... pentru că cei care au făcut contract de investiții este gravă situația. Nouă ne-au zis ca în octombrie se vor instala bateriile pentru încălzire, noi până ce nu am luat cheile. Sperăm să fie cu bine...

Dar care este problema cu contractele de investitie? 

Partajează acest post

Link spre post
Madunea2015

Problema data este la blocul de la botanica.cine stie care este situatia la GMadan?noi tot avem contract de investitii am achitat aproape 90%.riscam sa raminem pe drumuri fara bani si casa???

Partajează acest post

Link spre post
Madunea2015

Cum  putem lua legatura cu directorii ?din motiv va ne aflam peste hotare iar viber sau watsap nu are.

Partajează acest post

Link spre post
Users

Noul Director Gurita Ruslan  078877557

La ‎20‎.‎09‎.‎2019 la 20:24, Madunea2015 a spus:

Cum  putem lua legatura cu directorii ?din motiv va ne aflam peste hotare iar viber sau watsap nu are.

078877557

Partajează acest post

Link spre post
bum-fest

Salutare, suntem si noi in asteptare, speram cit mai repede sa termine lucrarile. Ne-au promis pina la sfirsitul lunii Noiembrie 2019.

Partajează acest post

Link spre post
Krehchunel

Salut , noi dorim sa procuram ap acolo, se merita ? Sau e cu probleme ????

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum