Postări Recomandate

violeta44

Am procurat apartament recent de la compania Hollman Construct pe str. Dumeniuc 3, am vazut ca lucrarile merg binisor si  darea in exploatare dupa prognoze va fi in mai anul viitor.  Mi-a placit calitatea constructiei si a termopanelor. Cine a mai procurat in acest bloc vreau o parere. 

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Remont609

Hollman Construct srl на Думенюк 3 строит, посмотрели планировки и цена вроде для красного кирпича нормальная , живу рядом , смотрели для родителей. Понравилась двушка и Купили. Ходим, смотрим - работают,  даже собрания проводят, за что отдельное спасибо 

Partajează acest post

Link spre post
violeta44

Спасибо за отзыв

Partajează acest post

Link spre post
Sabina77

Am un apartament pe Dumeniuc. Acolo lucrarile un timp au fost oprite, insa acum vedem si noi ca se lucreaza si conducerea noua pina la momentul dat se tine de cuvint. Speram in mai anul viitor sa intram in casuta noastra.Succes echipei noi Hollman Construct!

Partajează acest post

Link spre post
Victor19

Добрый день, компания Hollman не благонадежный застройщик, жилой объект на этапе строительства уже больше пяти лет. Обратите внимание что все выше написанные комментарии были сделаны свежими аккаунтами с разницей в пару дней. Для конкретики, работы ведутся не на территории Hollman, а на территории компании ExFactor. Не советую связывать себя с компанией Hollman (Neocasa) 

Partajează acest post

Link spre post
violeta44

D-l Victor mi se pare ca sunteti de la Compania Ex factor, si sunteti un minciunos, cind am cautat apartament am fost si eu pe la compania exfactor care fix asa spuneausi in oficiu de vecinii lor. Cum puteti spune ca acolo nu merg lucrarile daca fiecare 2 zile se face cite 2 etaje din fasada. Sunt pozele pe facebook. 

Partajează acest post

Link spre post
Victor19

Я живу рядом с этой стройкой, и уже 5 лет к ряду вижу как вы пытаетесь достроить дом, уверен и сейчас что ExFactor сдаст свой комплекс раньше, и даже Baskonslux со своими долгостроями закончат раньше вас. 

На этом форуме в разделе Чеканы, есть тема Neocasa советую всем зайти и почитать, там больше людей описывают всю ситуацию. 

Собственник Neocasa Srl - Gundiuc Iurie

Собственник Hollman Construct - Gundiuc Cristian 

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum