wishmaster

Салоны красоты и косметические клиники

Postări Recomandate

inofensiv

Salut,

Salut, Cricri pentru rezultat ai nevoie de vre-o 5-6 sedinte ca sa scapi definitiv de parul nedorit. Procedura electroepilare costa 200 lei/ora. Totul depinde de cit de mult par este in zona care doresti s-o epilezi. Poate sa dureze procedura vreo 2 ore un umar, in dependentsa de par. Prima sedinta este de durata mai lunga. A 2 sedinta deja va fi mai putin par, astfel vei avea nevoie de mai putin timp si bani. Cu fiecare sedinta va fi tot mai putin par nedorit.

arat ok doar ca mi sa transmis genetic de la tata, par pe corp, e rar dar e negru si vizibil aa dracu ! )) si daca tot voi face pasul asta mai voi epila definitiv in zona suntiorilor, daca fac mai multe sedinte, influientiaza pretul final, adica reducere ?!

ah da electroliza asta nu provoaca tic nervos ?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
afrodita13910

arat ok doar ca mi sa transmis genetic de la tata, par pe corp, e rar dar e negru si vizibil aa dracu ! )) si daca tot voi face pasul asta mai voi epila definitiv in zona suntiorilor, daca fac mai multe sedinte, influientiaza pretul final, adica reducere ?!

ah da electroliza asta nu provoaca tic nervos ?

Nu mai provoaca nici un tic nervos, haaaaaaaaaaaaa,sorry dar mai facut sa rid. Inca nimeni nu a facut tic nervos

Nu influenteaza la prets, tu aciti dupa fiecare sedinta. Pretul vreau sa-ti spun ca nu e scump pentru un mester bun. Deobicei la Sancos costa 300 lei ora

Poti sa-ti faci oriunde

eu imi fac peste tot )) si imi place ,ca pielea este neteda..mai am citeva sedinte, si termin cu tot parul

Eu am facut 3 sedinte, si deja am putin putin par

Partajează acest post

Link spre post
MaryB

Fetelor, la ce sa facet-ti epirale lazer, pentru vrio 2 ani.....pe cind se poate de facut electroepilare pentru toata viata. Eu imi fac, si deja am putin par, iar cunostinte de ale mele si-au facut de vrio 10 ani in urma, si nu mai creste deloc

daca ceva, pot sa va dau nr unui mester bun, face foarte bine si nu ramin nici semne .nici cicatrice. Si dupa prima saptamina cad cojitsele si ramine zona curata

Eu cu cite fete am discutat, am inteles ca nici in medazur nici in Sancos, nu le prea place cum se lucreaza

Afrodita, te rog sa-mi dai datele de contact al persoanei care face epilare, caci pe pielea mea m-am convins ca e metoda cea mai efectiva, si in ce sector al orasului se afla.

Partajează acest post

Link spre post
afrodita13910

Afrodita, te rog sa-mi dai datele de contact al persoanei care face epilare, caci pe pielea mea m-am convins ca e metoda cea mai efectiva, si in ce sector al orasului se afla.

Desigur , locuieste la portile orasului, botanica

lucreaza foarte bine si curat

Elena 078063803

Partajează acest post

Link spre post
Paskarik

Девочки, кто делал чистку в салоне Estetic на ботанике, напишите отзывы, пожалуйста? как лицо на второй день выглядит?

Partajează acest post

Link spre post
marriancik

Are cineva experiente cu "Estetic-Sana" ?

Partajează acest post

Link spre post
afrodita13910

Девочки, расскажите ктонибудь еще был в этом шампузле? что за салон? какие ни будь рекомендации?

что за шампузл? про косметологов их что можете рассказать?

нужно еще информации, хочу только к хороему мастеру попасть.

Знаю молодую женшину делает все процедуры в косметологии

Делает и глубокую чистку и атравматическую которая не оставляяет никаких следов

и очень эффективная

078063803

Можете позвонить попробывать и убедится

Я у нее себе делаю атравматическую, Результат хороший

Partajează acest post

Link spre post
danllen

Девочки, кто делал чистку в салоне Estetic на ботанике, напишите отзывы, пожалуйста? как лицо на второй день выглядит?

Paskarik, если хотите после механической чистки выглядеть хорошо,, рекомендую косметолога Елену , работает акуратно очень ,а главное чистит очень хорошо каждый 1 см кв,

Работает и в салоне Епицентр Импульс и дома

Если нужен личный номер телефона, пишите в личку мне

Editat de danllen

Partajează acest post

Link spre post
Seemoon

Salut! Am fost la o procedura corporala la salonul Creativ de la Ciocana si mi-a placut tare mult, dar la o procedura faciala a fost cineva? Ce parere aveti?

Partajează acest post

Link spre post
beauty22

Кто что слышал про салон "Вселенная красоты"???????? поделитесь пожалуйста !!!!!! Очень срочно надо :rolleyes:

Вселенная здоровья может быть? :poka1:

Partajează acest post

Link spre post
kristinocka

приветик всем..кто делал увеличение губ в клиннике санкос просьюба опишитесь ответьте на отзыв

Partajează acest post

Link spre post
beauty22

приветик всем..кто делал увеличение губ в клиннике санкос просьюба опишитесь ответьте на отзыв

У меня знакомые делали там косметические процедуры (чистка лица) занесли инфекцию...получается 4 человека что были все остались с негативными отзывами

боюсь как бы с этой услугой так не получилось

Partajează acest post

Link spre post
beauty22

Всем привет!

я была в Shampoozle.

Попала к Татьяне. я очень довольна. действительно прям ОЧЕНЬ! ))

чистила лицо. рекомендую! проверяла на себе...

не умею я особо рекламировать... ну в общем - все классно! :girl_crazy: :girl_crazy: :girl_crazy:

я туда благодаря этому сайту и попала.

поэтому думаю моя рекомендация тоже кому нибудь пригодится.

девочки - удачи!

а каким препаратом делали и сколько стоило?

Partajează acest post

Link spre post
MamiDeDarius

Всем привет!

я была в Shampoozle.

Попала к Татьяне. я очень довольна. действительно прям ОЧЕНЬ! ))

чистила лицо. рекомендую! проверяла на себе...

не умею я особо рекламировать... ну в общем - все классно! :girl_crazy: :girl_crazy: :girl_crazy:

я туда благодаря этому сайту и попала.

поэтому думаю моя рекомендация тоже кому нибудь пригодится.

девочки - удачи!

Foarte bizare mesajele astea de la utilizatori cu doar citeva mesaje pe forum si care lauda salonul Shampoozle. Aduce a auto-reclama :smile:

Partajează acest post

Link spre post
beauty22

Foarte bizare mesajele astea de la utilizatori cu doar citeva mesaje pe forum si care lauda salonul Shampoozle. Aduce a auto-reclama :smile:

мне тоже так показалось :poka1: :poka1: :poka1: салон зарабатывает клиентов ,рекламка. :rolleyes:

Partajează acest post

Link spre post
Danusik

Buna fetelor! Am avut si eu un ten problematic un timp in urma.... pielea era foarte uscata, cu iritatii... fara crema nici nu puteam zimbi dupa ce o curatam... era strasnic, uneori imi era rusine sa ies din casa. De fond de ten nici nu putea fi vorba, se vedea foarte bine pe pielea uscata. :swoon: Si nici ridurile nu se lasau asteptate din cauza deshidratarii si ingrijirii necorespunzatoare :sorry:

Am facut tratament si acum crema nu e esentiala ci doar daca tenul o cere, tenul e normal.Chiar si prietenii au observat schimbarea :dance4: , tenul radiaza acum. Daca aveam uneori nevoie de curatire, nu mi s-a facut prin strivire nici intr-un caz, ci pe baza de produse care curatau in profunzime porii. Strivirea poate agrava situatia. In sfirsit mi-am gasit si eu persoana la care merg cu toata increderea cu orice problema n-as avea eu cu tenul. Acum fac proceduri de intretinere si de prevenire ... sa nu ajung eu ca alta data....totusi pielea trebuie ingrijita mereu, daca o lasi e ca o floare ofelita. Cosmetica cu care lucreaza , face minuni, pe bune!! :beach:

Partajează acest post

Link spre post
beauty22

Buna fetelor! Am avut si eu un ten problematic un timp in urma.... pielea era foarte uscata, cu iritatii... fara crema nici nu puteam zimbi dupa ce o curatam... era strasnic, uneori imi era rusine sa ies din casa. De fond de ten nici nu putea fi vorba, se vedea foarte bine pe pielea uscata. :swoon: Si nici ridurile nu se lasau asteptate din cauza deshidratarii si ingrijirii necorespunzatoare :sorry:

Am facut tratament si acum crema nu e esentiala ci doar daca tenul o cere, tenul e normal.Chiar si prietenii au observat schimbarea :dance4: , tenul radiaza acum. Daca aveam uneori nevoie de curatire, nu mi s-a facut prin strivire nici intr-un caz, ci pe baza de produse care curatau in profunzime porii. Strivirea poate agrava situatia. In sfirsit mi-am gasit si eu persoana la care merg cu toata increderea cu orice problema n-as avea eu cu tenul. Acum fac proceduri de intretinere si de prevenire ... sa nu ajung eu ca alta data....totusi pielea trebuie ingrijita mereu, daca o lasi e ca o floare ofelita. Cosmetica cu care lucreaza , face minuni, pe bune!! :beach:

а что именно Вы делали?

Partajează acest post

Link spre post
Danusik

proteduri s cosmetikoi. po-moemu esli ia ne oshibaiusi 4 delala ( po ciasu ili poltora) nacinalsoi s ocisheniem, maski ( a takie zapahi shto hotelosi siesti ih :girl_crazy: ), sivorotki...masaj ( kogda uje koja bila lucishe, bez krasnih peaten shto bili).

Editat de Danusik

Partajează acest post

Link spre post
beauty22

proteduri s cosmetikoi. po-moemu esli ia ne oshibaiusi 4 delala ( po ciasu ili poltora) nacinalsoi s ocisheniem, maski ( a takie zapahi shto hotelosi siesti ih :girl_crazy: ), sivorotki...masaj ( kogda uje koja bila lucishe, bez krasnih peaten shto bili).

а где?

Partajează acest post

Link spre post
svetuta79

salutare

am fost recent intr-un salon cosmetologic

Derma Beauty la Telecentru

http://www.dermabeauty.md/

am facut 3 proceduri

curatarea fetei, umezire profunda si piling pe tot corpul

m-a impresionat profesionalismul dnei doctor Malcoci Vera care este doctor dermatolog

este un salon pur cosmetologic, cu multe sali perfect dotate, o atmosfera extrem de placuta

recomand....

Partajează acest post

Link spre post
Danusik

а где?

а где?

Eto salon cerez dorogu ot teatra imeni Cehova, ul. Varlaam 90 ( Beauty salon ST). Eio zovut Zinaida. Esli nujen nomer napishu v licike.

Partajează acest post

Link spre post
beauty22

я только своему косметологу доверяю..боюсь экспериментировать :poka1:

Partajează acest post

Link spre post
deepmind

Eto salon cerez dorogu ot teatra imeni Cehova, ul. Varlaam 90 ( Beauty salon ST). Eio zovut Zinaida. Esli nujen nomer napishu v licike.

Danusik la ce pret o procedura?te programai?daca da atunci la ce numar?

Partajează acest post

Link spre post
beauty22

а ты чистку тоже делала апаратную или она все выдавливала?

Partajează acest post

Link spre post
pop4ik

Добрый вечер всем! Сейчас косметологией занимается каждая 2 парикмахерская и работают "спецы" после недели курсов!!! Выбирайте косметологов с мед. образованием. не бойтесь задавать вопросы, за свои деньги... Механическая чистка отошла на задний план. сейчас аппаратная косметология " рулит". Советую Салон аппаратной косметологии по лицу и телу в центре(не парикмахерская) пиллинги, микродермобразия, безыгольная мезотерапия и др. Тел.240-270

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum