Vizitator Oaspete

Liceul "Hiperion" or.Durleşti

Postări Recomandate

Vizitator Oaspete

Bună ziua. Vreau să împărtășesc nemulțumirea mea despre ceea ce se întâmplă în liceu "Hiperion". bebelușii se plâng părinților despre mirosul din sala de mese, vase murdare și miroase. alimente teribile, care miroase putregai .. ouăle sunt putrede .. profesorii se lasă să învingă copiii, să-i numească cuvinte obscene. conduce propaganda politică. există un loc de șovinism.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
VladaMilla

Buna seara! Unele lucruri din cele enumerate au loc, dar santeti sigura ca bebelusii se plang parintilor?

Partajează acest post

Link spre post
Jaborana

Buna! As dori sa afl mai multe deatlii despre acest liceu. Inca mai avem pina la scoala, dar dupa adresa ne atribuim acestui liceu, as dori sa cunosc mai multe. Voi fi recunascatoare mamicilor, care au copii la liceu, daca va impatiti cu parerea. Multumesc mult! Orice informatie va fi de folos.

Partajează acest post

Link spre post
VladaMilla

Liceul este bun. Importanta foarte mare are cine ii va fi prima invatatoare.

Partajează acest post

Link spre post
Jaborana

Noi vom merge in clasa I in 2020, toamna viitoare... cum credeti, va fi posibil de apropiat la liceu, de vazut cum e acolo, de facut cunostinta cu profesori sau conducere? Deja mai apropape de scoala. 

Partajează acest post

Link spre post
VladaMilla

Cred ca este posibil. Prin luna mai la noi la gradinita in grupa mare veneau profesorii claselor primare si faceau cunostinta cu copiii si parintii

Partajează acest post

Link spre post
Jaborana

Mmm...din pacate, fregventam gradinita la Buiucani, cind ne-am mutat nu am transferat-o, ca abia se adaptase bine si a durat destul de mult adaptarea, nu am vrut sa o stresez, asa ca am lasat-o la Buiucani....dar cred ca voi merge eu la liceu macar sa vad cum e si ce...Multumesc mult de informatii!!! 

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Adaugi comentarii ca vizitator. Dacă ai un cont, te rog autentifică-te.
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.