papuc

Compania de constructii Volare, str Grenoble

Postări Recomandate

papuc

Buna ziua, 

M-ar interesa despre cit de sigura este compania de constructii Volare, merita de a cumpara apartament in blocurile de pe str. Grenoble?(de finantat in avans un apartment?)

Cine are ceva informatie va rog sa se expuna..

asta.png

Editat de papuc
corectie greseala gramaticala

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Kisuncik1
В 03.03.2018 в 17:50, papuc сказал:

Buna ziua, 

M-ar interesa despre cit de sigura este compania de constructii Volare, merita de a cumpara apartament in blocurile de pe str. Grenoble?(de finantat in avans un apartment?)

Cine are ceva informatie va rog sa se expuna..

Buna ziua,

noi am procurat de la acesta companie de constructie, adica suntem pina cind investitor, str Grenoble 120/4, in imaginea d-stra este blocul nr 2. Pot sa va spun ca sunt sigura de acesta companie fiindca se lucreaza mereu acolo, eu traind peste drum de ei lucrarile lor se vad in fiecare saptamina...merg des acolo, sa vad ce s-a mai facut...lucrarile in apartament deja sunt tarse (canalizare, electricitate, tevile pt gaz), peretii sunt albi, drepti, tavanul la fel...deja am verificat....sunt o fericita ca i-am ales anume pe ei fiindca stiu si sunt sigura ca va fi dat in termen s-au chiar si mai devreme. Vor fi terase de odihna in spatele blocului, terenul de joaca pt copii e foarte mare si frumos...e ograda de tip inchis nu ca la alte blocuri...sunt indragostita de acest loc fiindca voi avea o priveliste spre apus...Darea in exploatare se preconizeaza in luna mai...astept cu nerabdare

Editat de Him

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum