inkeyes

Cuptorul Cu Unde Pe Frigider!

Postări Recomandate

inkeyes

Fetelor are cineva pus cuptorul cu unde pe frigider? De cit timp, nu a afectat cuptorul frigiderul?

Eu am o bucatarie foarte mica (1.90x1.90) shi problema spatsiului e stringenta, de aceea inainte ca sa ne mutam ma gindesc unde sa plasez cuptorul cu unde...in alta parte decit pe frigider nu am loc pentru el (frigiderul e mic, nu e din alea inalte pin in pod :))

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
BabaYaga

У нас уже почти 2 года стоит на стир. машине. Тоже места др. нет. Машина в отличии от холодильника еще и вибрирует. Микроволновку иногда совсем к краю уносит :) Хорошо еще не разу не падала. 2 года и машина и микроволновка работает без перебоев. Думаю у тебя тоже не должно возникнуть проблем.

Partajează acest post

Link spre post
Gia

У меня тоже микроволновка стоит на холодильнике, вроде пока все ОК.

Partajează acest post

Link spre post
Катя

У нас хоть и не стоит микроволновка на холодильнике но в непосредственной близости и это никак не влияет на работу холодильника.

Partajează acest post

Link spre post
MultiColor

si la mine ca la Катя e langa frigider de mai multi ani si parca e o.k. si cuptorul si frigiderul :-) Daca e deasupra sau alaturi - nu cred ca e vreo diferenta :val07:

Partajează acest post

Link spre post
inkeyes

Fetelor mersi pentru comentarii, suntetsi nishte dulcetsuri! :laught1:

Partajează acest post

Link spre post
carolina

Salut la mine de 4 ani sta microunda pe frigider totul fonctioneza bine, sa nu-ti fie frica sa-le pui.Nu se intimpla nimic doar ca ai un pic de discomfort deoarece mircrounda este prea sus si uneori sunt neoita sa ma urc pe scaun

Partajează acest post

Link spre post
inkeyes
Salut la mine de 4 ani sta microunda pe frigider totul fonctioneza bine, sa nu-ti fie frica sa-le pui.Nu se intimpla nimic doar ca ai un pic de discomfort deoarece mircrounda este prea sus si uneori sunt neoita sa ma urc pe scaun

aha, merci de sfat! lamine frigiderul e mic (in sens de inaltsime) asha ca o sa fie perfect !!! :laught1:

Partajează acest post

Link spre post
Aleena

Cuptorul nostru cu microunde a stat vre-o 4 ani pe frigider...si a fost totul ok...acum,de 2 ani,stam in alta locuinta si am fost nevoiti sa-l amplasam pe masina de spalat...si la fel,nici o problema!

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum