Galka

Идеи подарков для 11-12 лет

Postări Recomandate

Galka

Девченки,всем привет. Очень нужна ваша помощь. Может кто-то может помочь с идеями,что подарить дочке под елку? Нам 11,в Деда Мороза свято верим пока)))в этом году попросила сюрприз у Деда Мороза в письме,что еще больше усложнило задачу)))сразу скажу,что стоимость не главное,главное необычность. Планшет,телефон есть,книги,игры есть,наборы по-выжиганию,бижутерии и т.п. были Сегодня от Святого Николая под подушку получила термос для школы,была безумно рада и удивлена,вот что-то такого плана и хочется ,но моя фантазия иссякла)))Может вы поможете? Делитесь тем,что вы дарить своим чадам собираетесь)))

Editat de Galka

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
inabraguta

Fetita mea de 12 ani,și-ar dori sa aiba de la Moșul un microscop(adevarat,cu care ar vedea bacterii etc),o boxa sau un costum sport cu Carla's Dreams...

Partajează acest post

Link spre post
Galka

Спасибо! с микроскопом это идея)только де б его ещё найти,настоящий?)если найдёте-напишите и мне,пожалуйста

Partajează acest post

Link spre post
inabraguta

Eu nici nu am cautat,caci asa posibilitati nu avem acum,dar v-am scris ce si-ar dori,ca idee,dar eu îi voi lua ceva simplu.)) Microscop ati putea gasi pe aliexpress,cred,dar nu stiu daca adevarat sau jucarie

Editat de inabraguta

Partajează acest post

Link spre post
micaela

masina de impletit cu lina, razboi de tesut

microscop am vazut in magazin deti.md (la Ciocana)

si binoclu era

noi am luat cindva microscop in magazinul de rechizite linga Posta, nu stiu daca acum mai au

Editat de micaela

Partajează acest post

Link spre post
neli
11 часов назад, inabraguta сказал:

Fetita mea de 12 ani,și-ar dori sa aiba de la Moșul un microscop(adevarat,cu care ar vedea bacterii etc),o boxa sau un costum sport cu Carla's Dreams...

Noi anul trecut sub bradut iam pus microscop adevarat avea si doua cutii cu sticlute pe care fata noastra putea vedea petale de flori sau particele mici ale corpului insectelor si animalelor, f interesant ii era sa priveasca, (sotul a comandat de pe amazon). Anul acesta nici nu stiu ce sa ma iinventam...intrun an iam pregatit set pentru a deveni magician (ca ideie) atunci f tare ii placea sa faca magie))) noi ne conducem dupa dorintele ei ce mai mult prefera.

Partajează acest post

Link spre post
tasham

am cadonat si noi cindva microscop - dar nu tine mult ideea - asa cit e nou. Acum stringe praf prin casa, din cind in cind se mai uita la vreo insecta moarta :tongue: 

anul asta a scirs in scrisoare ca vrea cartea cu Nina vol 5 (celelalte 4 le are), iaca tre sa ma duc sa caut, ei si deam de la mine o sa-i pun un set de manichiura (asa basik - pila, foarfece, kusacika si o spatula de impins) - ca veshnik ale mele dispar - deam sa aiba si ea ale ei.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum