vulpita

Companie de construcții

Postări Recomandate

vulpita

Bună seara dnul Grigore!

In anul 2012 am incheiat un contract de investiții cu o companie de constructii,unde era indicat ca finisarea complexului locativ la fi in 2013,dar nu a fost dat în  exploatare nici în prezent.Azi am primit o scrisoare în care scrie ca a fost initiata procedura de insolvabilitate in privinta companiei de constructii!Suma pentru apartamentul contractat a fost achitata integral 100% + plus cazanul pentru incalzire autonomă,si inca 230€ in plus deoarece in contract metrajul era unul,iar mai apoi au schimbat putin si a iesit cu 40 cm mai putin metrajul.

Eu anexez aici poza cu scrisoarea primită și va rog să ma îndrumați ce sa fac mai departe!

Va multumesc mult!

IMG_20171206_001953.jpg

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
GrigorePopa
6 часов назад, vulpita сказал:

Bună seara dnul Grigore!

In anul 2012 am incheiat un contract de investiții cu o companie de constructii,unde era indicat ca finisarea complexului locativ la fi in 2013,dar nu a fost dat în  exploatare nici în prezent.Azi am primit o scrisoare în care scrie ca a fost initiata procedura de insolvabilitate in privinta companiei de constructii!Suma pentru apartamentul contractat a fost achitata integral 100% + plus cazanul pentru incalzire autonomă,si inca 230€ in plus deoarece in contract metrajul era unul,iar mai apoi au schimbat putin si a iesit cu 40 cm mai putin metrajul.

Eu anexez aici poza cu scrisoarea primită și va rog să ma îndrumați ce sa fac mai departe!

Va multumesc mult!

IMG_20171206_001953.jpg

De fapt în scrisoare se gaseste raspunsul la intrebarea dvs.. Pentru un raspuns mai detaliat  va recomand sa veniti la o consultatie personala.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum