Kometa

Solomon Construct - Mircea cel Batrin

Postări Recomandate

Kometa

Девочки, кто-то что-то слышал про этот блок? Присматриваемся к нему, фирма недавно открылась, за плечами только 1 достроенный дом-находится рядом с нынешним, отзывов нигде нет, очень жду мнения)

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aKana

И я бы послушалаа

цены привлекательные

а этот достроины дом сдан в эксплотацию? 

Partajează acest post

Link spre post
Kometa

Как я поняла-да, сдан

Partajează acest post

Link spre post
domnicadi
La 2/12/2017 la 14:04, Kometa a spus:

Девочки, кто-то что-то слышал про этот блок? Присматриваемся к нему, фирма недавно открылась, за плечами только 1 достроенный дом-находится рядом с нынешним, отзывов нигде нет, очень жду мнения)

Eu nu știu dacă ați mai găsit ceva informații despre această companie, dar aceste case au un minus, sunt făcute din gazobeton... Eu am căutat info pe net și unii specialiști zic că din acest material nu se poate de construit clădiri mai mari de 4 etaje. Eu le-am văzut pe cea construita, într-adevăr sunt finisate destul de bine... Nu sunt deloc de sigură de calitate... Deși preț își face efectul...

Partajează acest post

Link spre post
elka88

Девочки, отзовитесь! Кто что знает о этой фирме-застройщике? Сейчас привлекательное предложение у них, очень боязно конечно, поэтому , жду отзывов!!

Partajează acest post

Link spre post
domnicadi
La 2/2/2018 la 18:02, elka88 a spus:

Девочки, отзовитесь! Кто что знает о этой фирме-застройщике? Сейчас привлекательное предложение у них, очень боязно конечно, поэтому , жду отзывов!!

Aveți dreptate, au oferte foarte bune... Ideea e ca nimeni nu știe nimic, fiindcă e o companie nouă... Eu probabil mă voi baga cu tot riscul

Partajează acest post

Link spre post
mamusika
В 31.01.2018 в 04:08, domnicadi сказал:

Eu nu știu dacă ați mai găsit ceva informații despre această companie, dar aceste case au un minus, sunt făcute din gazobeton... Eu am căutat info pe net și unii specialiști zic că din acest material nu se poate de construit clădiri mai mari de 4 etaje. Eu le-am văzut pe cea construita, într-adevăr sunt finisate destul de bine... Nu sunt deloc de sigură de calitate... Deși preț își face efectul...

pretul mic nu va isca intrebari?!

gazobeton - singura ati mentionat....

Partajează acest post

Link spre post
domnicadi

Între timp am aflat ca toate casele sunt din acest material... Adevărul că oferta cu reparația la cheie, ma făcut să iau aceasta decizie... Așa că va zic peste un an cum stau lucrurile...

Partajează acest post

Link spre post
Mariana14

Buna ziua,este cineva care a procurat de la Solomon apartament in blocul care la moment se construieste?

Partajează acest post

Link spre post
domnicadi
La 12/3/2018 la 13:51, Mariana14 a spus:

Buna ziua,este cineva care a procurat de la Solomon apartament in blocul care la moment se construieste?

Blocul trei care nu se vede încă...

Partajează acest post

Link spre post
Mariana14
La 11.05.2018 la 13:58, domnicadi a spus:

Blocul trei care nu se vede încă...

:) si noi acolo,o sa fim vecini,ce etaj ati luat?

Partajează acest post

Link spre post
aKana

Не густо как то с информацией )

Partajează acest post

Link spre post
domnicadi

Între timp se construiește... Sunt apartamente economice, din motiv că au suprafețe economice... Plus au oferte pentru reparatii finisate... Batem in lemn și încrucișăm degetele sa ajunem la final și casă de piatră ...

Partajează acest post

Link spre post
MarianL

Buna. Vreau si eu sa procur un apartament in blocul nou construit de ei. Dacă puteti sa-mi spuneti niste păreri?

Partajează acest post

Link spre post
Viktor87

Multe companii folosesc gazobeton la constructia caselor, ei folosesc carcasa din beton monolit si nu e nici o problema. Mai rau e ca nu exista izolare fonica buna dar si asta e reparabil, am gasit deja apartamente gata cu reparatie la solomon

Editat de Снежинка

Partajează acest post

Link spre post
MarianL

De select constructor cunoasteti ceva?

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum