Vizitator Ana

Declaratie

Postări Recomandate

Vizitator Ana

Cum ati reacționa dacă un bărbat v-ar spune peste 12 ani ca sunteti prima dragoste a lui si nu va poate uita? Si el este căsătorit cu copil mic.  Noi ne cunoastem de la 18 ani si atunci am observat ca in privirea lui se citea iubire pentru mine insa nu a avut curaj sa imi zica atunci. Noi nu am fost iubiti , doar cunoscuți. Acum cîteva luni a avut curaj sa imi scrie pe un site de socializare si peste 2 saptamani de discutii mi a spus ca ma iubit atunci foarte tare si ca acum ma iubeste. Eu am fost căsătorită si am 2 copii. Cu el simt ca zbor si ma simt in siguranta. Nu m- am simtit niciodată atît de iubita. Mentionez ca noi de cind discutam nu ne am văzut. Eu simt pentru el ceva puternic insa nu vreau sa distrug familia sa. 

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator oaspete

Ce povesti, a stat el cu gandul 12 ani si nu putea uita...

In familie copil mic, perioada cand foarte des se cam tensioneaza relatiile si ei indata gasesc primele, fostele iubiri sa se mai relaxeze.

Spuneti-i cum este, ca nu doriti sa-i distrugeti familia.

Partajează acest post

Link spre post
Fericire

Autor, nu pierdeti timpul, nu va amagiti si nu va faceti aluzii desarte.

Declaratii pe net - suna tare. Toti noi putem fi eroi in fata monitoarelor, doar e usor sa promiti luna de pe cer - nu costa nimic. Si e alta, cind faci ceva pentru acel la care tii mult si intr-adevar inseamna ceva pentru tine.

Sunt de acord cu oaspetele de mai sus, el acum are un pic de probleme (dar poate nici nu are, poate, pur si simplu ii ieste urit, are prea putine pe capul lui comparativ cu sotia lui) si uite cauta distractii, prima iubire si emotii.

Personal, m-as pune foarte tare pe ginduri, daca un barbat casatorit, cu doi copii, atit de usor mi-ar face asa declaratii pe net. Cit de tare nu m-as pisha de dorul lui si nu mi-ar parea ca-l iubesc, as fi renuntat imediat la comunicarea noastra si n-as intra in glod mai departe. Asa om nu este serios. Cine stie ce au ei in familie, prin ce greutati trece sotia lui si cum ea lupta cu asta, dar el, uite asa de simplu cauta amoruri si arunca vorbe tari cu atita usurinta. E tare buna vorba asta : "Пи***ть не мешки таскать".

Scrieti ca aveti doi copii, pai, macar pe citeva secunde imaginati-va ca sunteti in locul sotiei lui si sunteti in asa situatie. Va este placut? Ce stiti dvs despre viata lor? Sunt sigura ca nimic. Dar daca si stiti ceva, e doar varianta lui. Si, deseori, variantele lor suna la fel, acelasi cintec de jale: "sotia nu ma intelege", "suntem straini", "ea e o vipera" etc.

Da, sunt cazuri cind familiile se distrug, de toate in viata se intimpla, dar sa iai in serios vorbe aruncate din monitor... Nu stiu, nu stiu...

Inteleg daca ei deja ar fi despartiti si din partea lui ar fi actiuni mai concrete, dar asa...

Partajează acest post

Link spre post
azar

Когда других воздыхателей нет, то интернетовский очень вдохновляет)

у большинства женщин такое, но верить не стоит.

Partajează acest post

Link spre post
Fericire

Cind ai doi copii si mai lucrezi, nu prea ai timp de cautat parteneri undeva inafara netului. Dar nici asa "prima iubire", devenita indrazneata de pe cealalta parte a monitorului si aparuta la orizont dupa atitia ani, casnicie, doi copii... mmmm... miroase a minciunele gogonele)

Ei, da ma rog, autorul daca vrea, lasa sa creda in povestile lui...

Partajează acest post

Link spre post
azar

0766DD15-45B7-44F5-9877-D6B8C057CA7A.jpeg

Это в тему

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator Ana

Fapte concrete nu poate acum sa faca caci este plecat din tara pe un an . El mi a zis ca el tine si la sotia sa pentru că ia dăruit un copil insa si eu sunt importanta pentru el.

Partajează acest post

Link spre post
Ingrid
28 минут назад, Гость Ana сказал:

Fapte concrete nu poate acum sa faca caci este plecat din tara pe un an . El mi a zis ca el tine si la sotia sa pentru că ia dăruit un copil insa si eu sunt importanta pentru el.

adica s-ar simti comod cu fundul in 2 luntrii...asta nu va da de gindit?!

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Adaugi comentarii ca vizitator. Dacă ai un cont, te rog autentifică-te.
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.