sergiu25

daca scrii o plingere la politie ca vecinul te ameninta verbal la tine in gospodarie in cit timp se hotaraste

Postări Recomandate

sergiu25

daca scrii o plingere la politie ca vecinul te ameninta verbal la tine in gospodarie in cit timp se hotaraste

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
GrigorePopa
44 минуты назад, sergiu25 сказал:

Daca merge vorba de injurie sau amenintarea cu moartea, cu vatamarea corporala atunci va puteti adresa la poliție( se va examina aproximativ in 30 zile)

Partajează acest post

Link spre post
sergiu25

el a intrat la mine in ograda cu fiul lui si mau facut in tot felul prostii diferite meau spus defata copiilor mei mici ,problema este ca el are legatura cu politia!eu plingerea am dato si deja 30 zile au trecut sar nici un raspuns nam primit direct doar ca politistul a transmis prin cineva sami zica ca sal las pe vecin in pace cu plingerea si cu pamintul ce il vrea el caci el are legaturi puternice!!!el este sef de pompieri si are spete bune!

Partajează acest post

Link spre post
sergiu25
1 час назад, sergiu25 сказал:

el a intrat la mine in ograda cu fiul lui si mau facut in tot felul prostii diferite meau spus defata copiilor mei mici ,problema este ca el are legatura cu politia!eu plingerea am dato si deja 30 zile au trecut sar nici un raspuns nam primit direct doar ca politistul a transmis prin cineva sami zica ca sal las pe vecin in pace cu plingerea si cu pamintul ce il vrea el caci el are legaturi puternice!!!el este sef de pompieri si are spete bune!

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum