emimateo

Gradinita la Botanica "Micul Erudit"

Postări Recomandate

emimateo

Salutare .S-a deschis recent gradinita Micul Erudit la botanica.

Am fost acolo in vizita si chiar mi-a placut. Este larg, frumos, tot nou, cu bucatarie proprie, primesc copii de la 2 ani, au teren de joaca mare (inca il complecteaza), supraveghere video, cadrele mi-au placut . Au si engleza inclusa in activitati.

A mai fost cineva, ce parere v-ati facut? 

Editat de РИША

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
medeia

care este pretul?

Partajează acest post

Link spre post
emimateo

4300 lei pe luna. 

Partajează acest post

Link spre post
emimateo

Buna , in sfirsit mi-am facut timp putin sa imi scriu impresiile. De o saptamina micuta merge la aceasta gradinita si sunt foarte multumita.  Din prima zi domnisoara a ramas la gradi si seara nu vroia sa mearga acasa.

Din conditii pot sa va spun ca, este cald si temperatura este de 21.00-22.00 grade, scara la al doilea etaj este cu portita si copiii nu au acces(ceea ce pentru mine este important),de gatit gatesc gustos- eu singura am gustat si vad ca micuta maninca tot din farfurie, jucarele au indeajuns si se joaca in hol care este spatios. Au inceput sa cinte cintecele de mos craciun, cu toate ca nu prea vorbim clar, dar fredonam si ii place, de dna educatoare imi place, este tinara dar atenta si placuta si cu copii face repede conexiunea. inca sunt putini copii, dar cred ca o sa afle de gradinita mai multi parinti si o sa se completeze.

Partajează acest post

Link spre post
scorpik

Mai spuneti impresiile, fetele, ca suntem in cautare si noi. Mai au acu promotia sau nu cu 3900 lei

Partajează acest post

Link spre post
August66

Buna fetele,am inceput si eu sa duc baietelul la aceasta gradinita,sunt foarte multumita,conditiile sunt foarte bune,mergem de putin timp dar foarte repede s-a adaptat,atit cit dna directoare cit si educatoarea sunt niste doamne super,va recomand.Succese tuturor.

Partajează acest post

Link spre post
Даниела

Bună, astăzi am fost și eu cu mică mea prințesa la aceasta grădiniță , este foarte plăcută și chiar o recomand , au condiții foarte bune pentru copilași și sper și fetiței mele să-i placa ))) personalul este foarte placut și competent.. recomand cu mare încredere ❤️ 

Partajează acest post

Link spre post
Veronika81

mergem si noi la aceasta gradinita . pot spune ca chiar din primele zile cand am venit erau doar 3 copii acum sunt 9 in grupa. conditii bune, mincare gustoasa pregatita pe loc. de o saptamina au inceput si l. engleza. este sistemul video fapt care e f usor pu parointe sa acceseze cand doreste si sa vada ce face odrasla lui. Noua ne place si mai ales ca e aproape de casa

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum