Postări Recomandate

Ciuleandra

Buna! Fetelor a folosit cineva din voi produsele Aravia? Ce părere aveți? Am citit păreri foarte bune despre ele ( suspect de bune ) Si as vrea sa le încerc. Merci!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ciuleandra

Salut!

eu am întrebat, eu răspund. :) Folosesc produsele Aravia cam de o luna de zile si, cât de cât, mi s-a format o părere. In general sant foarte mulțumită de ele! Am un ten combinat, deshidratat, iar in perioada de toamna/primăvara am porțiuni uscate ale pielii, pe nas, obraji. Deci, eu folosesc serumul ca crema de zi, se potrivește si pentru regiunea ochilor, dar crema masca o folosesc mai mult ca crema de noapte, o data in săptămana ca masca. S-a ameliorat in general starea tenului, pielea a devenit mai fina, culoarea mai uniformă, unele mici cicatrici in urma coșurilor au dispărut, pielea este puternic hidratată, s-a diminuat uscăciunea, au dispărut descuamarile! Oricum, examenul principal in lupta cu uscăciunea va fi in primăvara timpurie, dar deja pot spune ca am rezultate foarte bune. Pina acum am folosit produsele Arnaud, avene, Bioderma, La Roche Posay, The Saem ( Urban ECO Harakeke) si nu am putut obține așa rezultate! Crema pentru mâini, este fenomenala si își menține rezultatul bun in timp, nu este doar o eficientă de moment ( cum a foat in restul cremelor încercate)! Cu siguranța voi încerca si alte produse Aravia.

IMG_4235.JPG

Partajează acest post

Link spre post
Irinaa

Приобрела по отзывам в интернете крем для рук с манго,  парафин и скраб для рук. Крем понравился очень. А насчёт парафина могу сказать, что по моему мнению, процедура горячим парафином дает эффект намного лучше. Скраб с абрикосовой косточкой - классный, использую его и для лица. 

Editat de Irinaa

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum