Anilorak87

Fizioterapii ginecologice

Postări Recomandate

Anilorak87

Salut, recent am finisat fizioterapiile 20 la număr si as vrea sa stiu daca a ajutat cuiva ( cîmp magnetic, laser, acopunctura, vaginale, etc) pentru a ramine însărcinată. Stiu că sunt recomandate mai ales după laparascopie si nu doar. A avut cineva rezultate după ele?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
AngelKiss

Знакомой помогло забеременеть какое-то теплолечение. Но у нее был поставлен конкретный диагноз - воспалительный процесс в трубах и яичниках. 

Partajează acest post

Link spre post
Anilorak87

Salut fetelor, vreau sa vă împărtăsesc cu voi bucuria mea, am rămas in sfîrsit  însărcinată. Vreau să vă zic ca chiar sa primit in urmatorul ciclu dupa finisarea fizioterapiilor. După muuuuuult timp, in sfîrsit sa îndeplinit dorinta mea cea mare! SLAVĂ DOMNULUI! DOAMNE ajută si vouă!

Partajează acest post

Link spre post
Delfinka

Какие именно процедуры Вы делали? и где? 

Partajează acest post

Link spre post
Anilorak87

Spitalul nr. 1 blocul "e" mi se pare, numai in acest bloc se fac procedurile. Seful sectiei,  dna silvia sîrbu, o doamnă foarte competentă si de treabă, ii spuneti problema dvs si deja ea va propune ce fel de proceduri aveti nevoie. Eu am făcut magnit, vaginale, acupunctură si laser, 20 de proceduri în total.

Partajează acest post

Link spre post
Anilorak87

Imi cer scuze, dna Silvia  Obor, seful sectiei de fizioterapii.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum