Postări Recomandate

AniGal

Suntem in anul 2017 si inca ne ferim de problemele pe care noi femeile le intampinam in momentul cand incercam sa aducem pe lume un copil. Problemele din spitale, lipsa personalului calificat si indiferenta persoanelor oficiale, ne imping spre a cauta raspunsuri peste hotare. Exista clinici care ofera servicii de inseminare artificiala, de mame surogat, de tot ce avem nevoie noi ca femei, sa devenim mame. Sunt multe familii intemeiate cu ajutorul acestor noi tehnologii, care sunt perfect multumite de tot ce a insemnat acest proces feagil. Incepand de la cazare si pana la un medic pediatru 24/24, toate nevoile sunt acoperite in functie de ceea ce aveti nevoie pentru a va simti cat mai confortabil in vederea inceperii noii familii. Sunt persoane care au incercat si alte metode inafara de cele naturale?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
lina

Deja de 2 zile

se deschid asa teme

ce chiar e greu de cautat prin forum ?

prin net

In Md este interzis donarea contra plata,

Partajează acest post

Link spre post
AniGal

Eu am precizat din titlu ca este vorba de Romania si nu de Moldova. Pe forum e posibil sa te loghezi si din alta tara. Sunt alte tari in care este permis. Inteleg ca este interzis in unele locuri sa faci tratamente de fertilizare pentru alte persoane, dar aici este un forum de discutii si nu de activitati. Este o diferenta in a face ceva ilegal si a discuta despre ceva ce este ilegal doar in anumite locuri. Este un subiect de discutie si nu de atac la persoana sau altceva.

Partajează acest post

Link spre post
lina

Asa nu inteleg tema

Mai ales daca e vb despre RO

Nu am auzit sa mearga cineva in ro, pe cind ro in md sunt foarte multe

Este un forum foarte bun, in Ro, acolo cred ca va consulta

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum