papuc

Basconslux str. Sprincenoaia

Postări Recomandate

papuc

Buna ziua, 

M-ar interesa despre cit de sigura este compania de constructii Basconslux, merita de a cumpar apartament in blocurile de pe str. Sprincenoaia?(de finantat in avans un apartment?)

Cine are ceva informatie va rog sa se expuna..

Merci!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Тигран
В 05.10.2017 в 15:42, papuc сказал:

Buna ziua, 

M-ar interesa despre cit de sigura este compania de constructii Basconslux, merita de a cumpar apartament in blocurile de pe str. Sprincenoaia?(de finantat in avans un apartment?)

Cine are ceva informatie va rog sa se expuna..

Merci!

Меня тоже очень интересует именно этот проект на Спринченоая,кто знает как давно они начали строить??Какие цены предлагали вам??Насколько реально что дом сдадут в апреле,с учетом того что мы были уже на обьекте,видели квартиры.Квартиры готовы,всё до белого варианта,только не установлен кател

Partajează acest post

Link spre post
Veroniq

Buna, dvs ati vizitat apartamentele deja. Cum v-a parut constructia, peretii apartamentului? Eu urmeaza in 2 saptamini sa vizitez cladirea. Daca puteti expune ceva pareri v-as fi recunoscatoare!

Partajează acest post

Link spre post
Veroniq
La 12/19/2017 la 21:01, Тигран a spus:

Меня тоже очень интересует именно этот проект на Спринченоая,кто знает как давно они начали строить??Какие цены предлагали вам??Насколько реально что дом сдадут в апреле,с учетом того что мы были уже на обьекте,видели квартиры.Квартиры готовы,всё до белого варианта,только не установлен кател

Au inceput in 2016 si in martie 2018 ar trebui sa finiseze prima etapa (blocurile 1 - 7).

Partajează acest post

Link spre post
Kisuncik1

Buna ziua. Eu nu as sfatui pe nimeni Basconslux...din punct de vedere la calitatea pe care ti-o ofera la apartamente si niciodata nu au dat in exploatare in termen.  Mama mea lucreaza in acesta companie si nu mi-a recomandat. O doamne, si va mai inchipuiti cind se vor construi toate 19 blocuri, 1600 apartamente...cind se vor caza toti acolo...ca furnicile vor fi lumea prin ograda, nu mai spun si de locurile de parcare, ca nu toata lumea are posibilate sa isi procure un loc, va trebui sa iti parchezi masina prin alte ograzi

Untitled.jpg

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum