lilu-

Индивидуальное отопление

Postări Recomandate

lilu-

В нашем доме проводят индивидульное отопление.Отопительные трубы меняются из коридорных пролетов ,устанавливаются отдельные счетчики на воду горячую и отопление,говорят что зимой будем платить меньше.Вот я задумалась ....правда ли это или очередная афёра нашего управдома.Сказали что у нас в Кишинёве уже есть дома которые переделали так отопление.Если есть у кого то такое или непосредстввенно у друзей или родственников (нужно узнать реально-делать или нет)стоит или не стоит,Поделитесь плиз!!!!

Editat de lilu-

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tsvetic

моим родителям на скулянке вроде тоже будут делать это отопление, поняла что подводят бесплатно до квартиры, далее разводка за свой счет..все с дома согласны...когда точно начнут подключение не знаю)

Partajează acest post

Link spre post
lilu-

больше никто не знает? неужели наш дом первопроходец в этом деле?!

Partajează acest post

Link spre post
Dika

La sculeanca da sapa și schimba țevile dar in casa încă nimic nu se face. din care înțeleg deocamdată țevile centrale le schimba. casa voastră și--a dat acordul pt acest proiect?

Partajează acest post

Link spre post
lilu-

eu si locuiesc in aceasta casa la Sculeanca.Din cite am auzit mai sunt in oras case care sunt conectatae la acest sistem .De aia am si vrut sa aud opiniile celor care sunt la curent cu toate plusutile si minusurile acestui sistem.(((

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum