Eliza26

ElitConstruct - str. Milescu Spataru 27

Postări Recomandate

Eliza26

Salut fetelor.
Cine a auzit de compania Eliconstruct SRL. Am dat de ei pe 999.md. Construiesc un bloc pe Spataru 27 la Ciocana. Preturi foarte atractive. Tot ce am gasit e ca isi are sediu in Balti. La activ au doar o casa finisata pe str. Pietrarilor si inca vreo 2-3 proiecte in constructii. 
As fi foarte multumita daca v-ati impartasi cu informatia despre ei, daca e posibil.
Mersi mult.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eliza26

Mai e cineva pe forum? Cei de pe Spataru ce puteti spune de blocul respectiv? se fac ceva lucrari pe acolo macar? 

Partajează acest post

Link spre post
doina606995

Acest complex locativ deja este in constructie, se va da in exploatare peste un an.

Partajează acest post

Link spre post
Eliza26

Doina, din cate presupun, sunteti reprezentantul companiei. Ne puteti spune mai multe despre constructie, cine sunt proprietarii firmei ce construieste? 

Partajează acest post

Link spre post
Gelu10
La 03.07.2017 la 15:10, Eliza26 a spus:

Salut fetelor.
Cine a auzit de compania Eliconstruct SRL. Am dat de ei pe 999.md. Construiesc un bloc pe Spataru 27 la Ciocana. Preturi foarte atractive. Tot ce am gasit e ca isi are sediu in Balti. La activ au doar o casa finisata pe str. Pietrarilor si inca vreo 2-3 proiecte in constructii. 
As fi foarte multumita daca v-ati impartasi cu informatia despre ei, daca e posibil.
Mersi mult.

Pe pietrarilor au una data in exploatare si una are intirziere de 1.6 feritiva de asa escroci 

Partajează acest post

Link spre post
Eliza26

Clar, poate ii adaugam in lista neagra? Am trecut si eu pe la Spataru zilele trecute. Intr-adevar, pe santier e paragina... nici miros de constructie, doar un gard din tabla care sta sa cada. Dar ei deja vand apartamente.

Partajează acest post

Link spre post
Marionela

Eu am procurat un apartament la Pietrarilor 12/3. Asa calitate mai rar gasesti in oras. Marmura pe coridor si scari din granit, usa de 100 kg la intrare, ferestre shuko 5 camere etc. O companie cu rezultate foarte bune. Recomand !

pietrarilor.jpg

pietrarilor 2.jpg

Partajează acest post

Link spre post
ghdan

posibil ca la pietrarilor cineva din ei locuiesc. Asta ii motivul ca una ii terminata bine, iar altele stau in paragina !!! Asa de obicei si se intimpla. 

Partajează acest post

Link spre post
ghdan

posibil ca la pietrarilor cineva din ei locuiesc. Asta ii motivul ca una ii terminata bine, iar altele stau in paragina !!! Asa de obicei si se intimpla.

Fiti atenti la companiile din balti, sunt o multime de banditi de acolo care vin sa constriasca in chisianau. O stiu pe experienta proprie. 

Daca toata activitatea este in chisinau da sediul ii la balti ?  aceasta se refera si la alte firme care au sediul ca de exemplu in satul "cutare" din raionul rezina, telenesti, etc, dar lucreaza in chisinau. aceasta se falce din citeva motive ori au pe cineva in acea localitate care ii protejeaza si ca in caz de ii dau in judecata oameni sa umble pe drumuri.  

Editat de ghdan

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum