Farmdanka

Restart business

Postări Recomandate

Farmdanka

Daca locuieste cineva in casele construite de Restart business sau a cumparat cineva la Alba iulia 103 va rog sa va expuneti parerile..ms

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
liana
Acum 46 minute, Farmdanka a spus:

Daca locuieste cineva in casele construite de Restart business sau a cumparat cineva la Alba iulia 103 va rog sa va expuneti parerile..ms

NOi locuim in unul din blocurile construite de Restart Business. Am fost si suntem  multumiti de calitate. In varianta alba la ei nu a fost necesar de indreptat pereti sau podea, usi  bune la intrare,de aproape trei ani de cind locuim in bloc nimeni nu a schimbat vreo una,geamuri  bune,cazan ok.

Ce anume va intereseaza? Ei nu isi fac publicitate pentru ca nu au nevoie de ea,termenii ii respecta suta la suta.

Partajează acest post

Link spre post
liana

unica problema e izolarea fonica,se aud ft bine vecinii daca vbesc mai tare.

NEajunsul blocurilor noi....

Partajează acest post

Link spre post
Ingrid
8 часов назад, liana сказал:

unica problema e izolarea fonica,se aud ft bine vecinii daca vbesc mai tare.

NEajunsul blocurilor noi....

Мне вчера кума из старых панельных домов жаловалась что слышит даже разговор соседей дословно и как скрипит у соседей то ли шкаф,то ли кровать , так что это не только новостроек проблема...

Partajează acest post

Link spre post
liana
Acum 4 ore, Ingrid a spus:

Мне вчера кума из старых панельных домов жаловалась что слышит даже разговор соседей дословно и как скрипит у соседей то ли шкаф,то ли кровать , так что это не только новостроек проблема...

Asa e...)

Noi am stat cu chirie intr-un bloc din piatra,tot se auzea,mai ales cind deschideau vecinii robinetul,apa la WC.

Dar aici parca  rasuna vocile,presupun ca din cauza ca sint podurile inalte,e mare metrajul si nu are nimeni covoare pe pereti))

Partajează acest post

Link spre post
Ingrid

Da,ecoul tot mult inseamna. Nu demult imi spunea o cumoscuta ca ea va pune covor pe perete anume pentru izolare(in casa noua), daca se va auzi ca in casa veche,ca va vedea ea cum il baga in ansamblu,dar ca nu vrea sa auda vecinii... eu nu am scos o vorba... De shoc ...)))apoi Am sfatuit-o sa faca izolare si nu vrea sa faca ca chipurile va pierde din spatiu..., ma rog fiecare face ce vrea in casa lui,dar m-a mirat ca mai sunt care inca pun covoare pe pereti...

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum