Vizitator Iulia

Sunt urmărită.

Postări Recomandate

Vizitator Iulia

Vreau si eu sa va povestesc aici ce se întîmplă cu mine . De ceva timp am observat ca ma urmareste tot timpul un bărbat pe care il cunosc si care locuiește aproape de mine. Noi ne cunoastem si ne salutăm . Am observat ca la plimbare , pe strada in magazin ma urmareste cu privirea foarte lung. Eu insa simt si ma uit la el unde el brusc intoarce capul.Nu pot să inteleg de ce face asta. Anul trecut m-a urmarit cu masina lui pina acasa la mine sa vada unde locuiesc.Eu nu i am spus că stiu despre asta.Aceasta a observat si prietenele mele. Intr o zi i am telefonat ca sa il chem la o plimbare insa el a zis că nu nu poate .Insa foarte tare la bucurat sunetul meu si am discutat atunci mult la telefon .Am simtit fericire in vocea lui si chiar el ma intrebat cum de l- am telefonat si ce dor m- a apucat. Atunci pentru prima data l- am telefonat.Nu l- am m,ai vazut de citeva luni dar nu pot sa stiu daca mai sunt urmărită de el. Ce ar trebui să fac eu in asa situatie?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Irinica

Sa intrebati direct de ce o face. Si o sa vedeti dupa gesturi daca spune adevarul sau nu.

Partajează acest post

Link spre post
Energia V

Bărbații nu recunosc astfel de lucruri. Insa e clar ca lui ii place de dvs. Poate este cu cineva si nu are curaj sa va spuna ce va place.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Adaugi comentarii ca vizitator. Dacă ai un cont, te rog autentifică-te.
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.