Amedeia

Grecia 2017

Postări Recomandate

Amedeia

Buna fetelor! Anul acesta unde mergeti? Noi in Lefkada, doar ca inca suntem in cautare de hotel / apartamente/vile..... Voi?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nastysha

отмечусь, тоже хочу в Грецию в этом году. Не знаю куда. 

Partajează acest post

Link spre post
NaTaLiAa

M-ar interesa ofertele dar cu avionul ca suntem cu un copilas mic. Unde am putea merge, ca in turcia e cam periculos...

Partajează acest post

Link spre post
tanya_g

M-ar interesa ofertele dar cu avionul ca suntem cu un copilas mic. Unde am putea merge, ca in turcia e cam periculos...

Puteti merge pe Creta, deobicei din iunie sunt zboruri directe din Chisinau.

Partajează acest post

Link spre post
NaTaLiAa

Doar prin companie cred. Dar uneori daca ia-i si hotel si bilete avia prin agentii e chiar mai ieftin.

Multumesc mult. Eu cunosteam ca la charter nu ai acces fara companie, dar ma gindeam ca poate s-a schimbat ceva. Poate este nevoie de o programa speciala?

Partajează acest post

Link spre post
Irinush

Vreau si eu sa ascult.....vrem in Grecia dar nu stiu unde. anume.....

Partajează acest post

Link spre post
Natusic

Emma apartments kefalonia , поселок Ласси, рядом с Аргостоли - вот так называется, а на Лефкаде мы были в деревушке Агиос-Никитас, но там студия была маловата все-таки, не и деньги смешные, Konstantinas Studios.

На будущий год думаем Тасос посмотреть или Закинтос.

Salut imi spuneti cit de departe este plaja si tavernele de Emma's apartament ,eu am bronat pentru luna iunie dar vreau mai multe detalii si daca ai foto tias fi recunoscatoare,mersi.

Partajează acest post

Link spre post
kittik

мы опять в Грецию в этом году,на машине,но еще маршрут не выбрали.Думаю,по Тасос и Ситонию.

Editat de kittik

Partajează acest post

Link spre post
NaTaLiAa

Da, 4 ...pare-mi-se am rezervat triple room, si au mai adus un pat...dar nu tin minte exact, in cite hotelel am stat am si uitat )))

Dar pretul intr-adevar e exagerat acum, iese dublu fata de iunie 2014. Noi am platit 675e (10 zile) pt toti 4 cu mic dejun inclus.

Dupa ce au aparut probleme cu Turcia -  Grecia si Bulgaria exagereaza cu preturile!!!

Partajează acest post

Link spre post
Natusic

Partajează acest post

Link spre post
Keia

Noi tot Grecia am ales. Pentru al 3-lea an la rand.M-am indragostit de privelistile superbe pe care Halkidiki le ofera!

Intr-adevar...preturile au crescut foarte mult,de aceea am decis sa alegem un hotel cochet de 3* ...insa sa plelungim odihna la 2 saptamani.

Optam pentru Sithonia si vom merge cu masina noastra.

Ne-am odihnit in anii precedenti pe peninsula Athos si Kassandra. Prima foarte frumoasa!!! Recomand.

Partajează acest post

Link spre post
kittik

девочки,паромы по ночам не ходят на Тасос? 

Это если что,надо всю ночь сидеть и ждать до утра?

Partajează acest post

Link spre post
tanya_g

Noi tot Grecia am ales. Pentru al 3-lea an la rand.M-am indragostit de privelistile superbe pe care Halkidiki le ofera!

Parerea mea coasta de vest a Greciei (marea Ionica)  e mult mai frumoasa. Distanta e mai mare (pe multi ii sperie drumul lung), dar  se merita. Plus ca o buna parte din drum e autostrada.

Editat de tanya_g

Partajează acest post

Link spre post
Keia

Parerea mea coasta de vest a Greciei (marea Ionica)  e mult mai frumoasa. Distanta e mai mare (pe multi ii sperie drumul lung), dar  se merita. Plus ca o buna parte din drum e autostrada.

Multumesc pentru recomandare...voi tine cont la anul :)...caci de fiecare data ne dorim destinatii noi.

Deja am achitat integral odihna...si ramane totusi sa mergem unde am planificat.

Partajează acest post

Link spre post
Irinush

Intr-adevar...preturile au crescut foarte mult,de aceea am decis sa alegem un hotel cochet de 3* ...insa sa plelungim odihna la 2 saptamani.

Optam pentru Sithonia si vom merge cu masina noastra.

Ne-am odihnit in anii precedenti pe peninsula Athos si Kassandra. Prima foarte frumoasa!!! Recomand.

Keia spune-ti va rog ce hotel ati ales? si la ce agentie?

Partajează acest post

Link spre post
iulicica

Buna ziua. Fetelor care sait pu bronarea vilei sau apartament cunoasteti in afara de booking? airbnb nu,  caci m-am ars deja cu el:((

Partajează acest post

Link spre post
tanya_g

Buna ziua. Fetelor care sait pu bronarea vilei sau apartament cunoasteti in afara de booking? airbnb nu, caci m-am ars deja cu el:((

Dar booking de ce nu e ok? Noi de-acolo mereu rezervam.

Partajează acest post

Link spre post
iulicica

Booking au oferte putine pu vile anume. Da., airbnb cistiga caci acolo sunt o varietate mai mare la alegere, insa noi am bronat anul acesta si cu o luna inainte de plecare am primit refuz de la owner:(...

Partajează acest post

Link spre post
Native

Девочки, поделитесь, пожалуйста, опытом, координатами. Нас 3 семьи, нужна вилла (дом), желательно с бассейном, предпочтительно Закинтос. Может кто отдыхал и поделится информацией и контактами.

Partajează acest post

Link spre post
aduil

Si noi suntem in csutarea unui studio pt 2 pers in sithonia, linga o plaja linistita

Partajează acest post

Link spre post
Keia

Keia spune-ti va rog ce hotel ati ales? si la ce agentie?

Raspund in privat

Partajează acest post

Link spre post
milaea

девочки,паромы по ночам не ходят на Тасос?

Это если что,надо всю ночь сидеть и ждать до утра?

В 5 утра первый паром

Partajează acest post

Link spre post
Ida

Девочки, поделитесь, пожалуйста, опытом, координатами. Нас 3 семьи, нужна вилла (дом), желательно с бассейном, предпочтительно Закинтос. Может кто отдыхал и поделится информацией и контактами.

https://www.holidu.de/s/griechenland/zakynthos?gclid=CKT6xpLC6dECFdIy0wodCvIBlQ

https://www.tripadvisor.de/VacationRentals-g189462-Reviews-Zakynthos_Ionian_Islands-Vacation_Rentals.html

Partajează acest post

Link spre post
Dakkota

bună fetelor, și noi am ales Lefkada anul acesta, orce info e bine venită, mersi  :smile:

Partajează acest post

Link spre post
Irinush

Fetelor cine a fost in Grecia cu masina (singuri) ce probleme ati intilnit pe drum?

ce hotel ati recomanda pe peninsula Halkidiki?

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.