Фунтик

Болгария - лето 2017

Postări Recomandate

Mocanu

Тур оператор предложила нам ещё отель : 1 marvel 4*. 2.astoria 4* sunny beach. 3.smartline arena mar 4*. 4.mercury 4*

in Astoria ne-am odihnit in septembrie 2016! Sincer e foarte murdar hotel,mincare este una si aceeasi,vesela murdara! Plus mare e am plasarea,ieseam pe portitsa si faceam 2 pasi si deja eram la mare,sezlong+umbrela gratis si bar micut cu racoritoare si bere pe plaja! Ne-am odihnit binisor si sincer as merge din nou,insa tare ma temeam sa nu inhats cu copilul vreo bacterie sau parazit de la murdarie!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Amecika

Am inteles...deci vrem sa alegem marina grand beach ori berlin green parc ajutor va rog

Partajează acest post

Link spre post
Mocanu

Am inteles...deci vrem sa alegem marina grand beach ori berlin green parc ajutor va rog

Daca sincer sunt pareri si pozitive si negative ca la toate hotelele! Nu am fost de aceea nu va pot recomanda! De o luna caut un hotel curatel cu mincare buna si amplasare(ca la Astoria4*)! Dar nu am gasit! Sper sa gasesc aici raspuns!

Editat de Mocanu

Partajează acest post

Link spre post
Amecika

Fix si eu asa parerile astea negative totul strica eu deja de 700 euro aleg odihna ca sami placa hotelu mincarea

Partajează acest post

Link spre post
Nastysha

vreau sa intreb in ce perioada mergeti? 210 € pentru cate zile? Mersi

GRAND HOTEL VARNA 5*  St.Constantin&Helena = 7 ночей /8 дней ВСЕ ВКЛЮЧЕНО+Аквапарк +шезлонги и зонты на пляже 31.05-07.06/ 13-23.09 = 204 eur/pers +ДВА реб до 12 лет=бесплатно

Partajează acest post

Link spre post
Mocanu

Fix si eu asa parerile astea negative totul strica eu deja de 700 euro aleg odihna ca sami placa hotelu mincarea

Dacă sincer eu cu soțul plus fetitsa 5ani mai mult de 500 € pe 10 zile totul inclus nu dam! Si ne odihnim destul de bine! In toate hotelele sunt minusuri si cu asta n-ai ce face! Niciodată nu am rămas flamanzi ,bă chiar am adăugat in kg! Nu am căutat sa ne concentram la negative! Pe plaja stăteam cu romani si moldoveni cazați in 5* si tot erau supărați ca ceva nu e in regula! Aștept 1an odihna ca la urma sa-mi stric nervi???? Găsiți un agent turistic bun! Spune-ți ce va așteptați de la hotel si deja ea va da mai multe variante! Noi avem de aceea aștept sa merg direct sa vorbesc,căci pe net nu găsesc nimic!

GRAND HOTEL VARNA 5* St.Constantin&Helena = 7 ночей /8 дней ВСЕ ВКЛЮЧЕНО+Аквапарк +шезлонги и зонты на пляже 31.05-07.06/ 13-23.09 = 204 eur/pers +ДВА реб до 12 лет=бесплатно

Mulțumesc din inima ! Noi fără All nu bronam,căci vreau sa m-a odihnesc fără griji !

Partajează acest post

Link spre post
Nastysha

Mulțumesc din inima ! Noi fără All nu bronam,căci vreau sa m-a odihnesc fără griji !

Мы отдыхали в этом отеле в прошлом году, детки по 3,5 лет. Именно фэрэ гриж) а за такие деньги это вообще рай.

Partajează acest post

Link spre post
Наташенька

Так это же цена за указанный период. В мае начале июня еще холодно, а до середины сентября долго ждать. А в сезон цены другие совсем.

Мы отдыхали в этом отеле в прошлом году, детки по 3,5 лет. Именно фэрэ гриж) а за такие деньги это вообще рай.

Partajează acest post

Link spre post
Nastysha

Так это же цена за указанный период. В мае начале июня еще холодно, а до середины сентября долго ждать. А в сезон цены другие совсем.

Я пишу про то что я брала, и была именно в этот период, холодно не было, дождь был один раз в обед, мы спали как раз. Море, да холодное, но лично мне и летом в сезон море холодное, я не люблю водоросли и всякую живность в море, поэтому для меня это очень подходящий отдых. У Гранд Варны детский бассейн с подогревом, и внутри есть тоже теплый басс. Народу очень мало, лежаки хоть в 10 хоть в 12 на выбор))

Воздух морской, гулять, дышать, мне достаточно. Питание, анимация, территория, все ок.

Partajează acest post

Link spre post
benik1

Если не брать в расчёт море и пляж, тогда да, все отлично. Т.к. мне лично пляж и море там не нравится.

Partajează acest post

Link spre post
almas

Я пишу про то что я брала, и была именно в этот период, холодно не было, дождь был один раз в обед, мы спали как раз. Море, да холодное, но лично мне и летом в сезон море холодное, я не люблю водоросли и всякую живность в море, поэтому для меня это очень подходящий отдых. У Гранд Варны детский бассейн с подогревом, и внутри есть тоже теплый басс. Народу очень мало, лежаки хоть в 10 хоть в 12 на выбор))

Воздух морской, гулять, дышать, мне достаточно. Питание, анимация, территория, все ок.

мы тоже поедем в этот период) может встретимся там))

Partajează acest post

Link spre post
Mocanu

Copilul meu e tare bolnavicios+rinita alergica((( Me-au recomandat sf Constantin si Elena caci e alt aer si sunt bazine cu apa sulfuroasa! Vreau sa intreb de mamicile care se odihnesc aici daca e adevarata informatia si daca se merita,ati observat schimbari la copiii vostri???

Partajează acest post

Link spre post
benik1

Для того чтобы увидеть какие либо изменения при рините , надо быть на море минимум месяц.

Partajează acest post

Link spre post
Nastysha

Copilul meu e tare bolnavicios+rinita alergica((( Me-au recomandat sf Constantin si Elena caci e alt aer si sunt bazine cu apa sulfuroasa! Vreau sa intreb de mamicile care se odihnesc aici daca e adevarata informatia si daca se merita,ati observat schimbari la copiii vostri???

попробуйте соляные шахты в румынии.но посоветуйтесь с лечащим врачем

Partajează acest post

Link spre post
FabiannaGC

in fiecare 30 minute aveti rutiera pina la centru or Obzor/ costa 1 lev (0,5 eur)

de mers acolo aproxim. 20-25 minute...

От отеля до центра Обзора ехать 3 минуты всего)))

Partajează acest post

Link spre post
Paraskevka

От отеля до центра Обзора ехать 3 минуты всего)))

вы крайне невнимательны)))

ехать 3 мин а идти пешком 20-25

Partajează acest post

Link spre post
sveticmd

девочки привет кто помнит сколько стоили в прошлом году шезлонг+зон в солнечно берегу? спасибо

Partajează acest post

Link spre post
Amecika

buna fetelor am BRONAT pe data de  01.07.2017  MARINA GRAND BEACH 4* GOLDEN SANDS     ce pareri aveti poate cineva sa odihnit in acest hotel  ????astept 

Partajează acest post

Link spre post
FabiannaGC

вы крайне невнимательны)))

ехать 3 мин а идти пешком 20-25

Ссори))) Быстро прочитала и не вникла...

девочки привет кто помнит сколько стоили в прошлом году шезлонг+зон в солнечно берегу? спасибо

В высокий сезон стоили 10 лев/ед. Editat de FabiannaGC

Partajează acest post

Link spre post
Amecika

Spuneti-mi cei care calatoresc cu autobusul la bulgariea la mare..controleaza bagajul...la fiecare om

Partajează acest post

Link spre post
Nastysha

мы тоже поедем в этот период) может встретимся там))

тоже в грандварну? Я уже забронировала

Partajează acest post

Link spre post
Mocanu

Spuneti-mi cei care calatoresc cu autobusul la bulgariea la mare..controleaza bagajul...la fiecare om

Depinde de vamisti ce dispoziție au))) anul trecut am trecut vamele numai dându-le Pașapoartele ,iar anul acesta fiecare am mers cu bagajul pri renghenul lor de la vama

((((

buna fetelor am BRONAT pe data de 01.07.2017 MARINA GRAND BEACH 4* GOLDEN SANDS ce pareri aveti poate cineva sa odihnit in acest hotel ????astept

Care prețul 1pers pentru aceasta perioada?

Partajează acest post

Link spre post
almas

тоже в грандварну? Я уже забронировала

Ага, в неё,родимую))) с 31 мая.

Partajează acest post

Link spre post
Vallentina

ну девченки -будете первооткрывателями)

я вроде определилась с городом, но не с отелем)

Partajează acest post

Link spre post
Amecika

2 maturi shi copil 3 ani copilu gratis 715 euro

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.