Lullaby

Sala De Petreceri Cu Karaoke

Postări Recomandate

Lullaby

Fetelor, recomandati-mi va rog o sala-restaurant pentru 35 de persoane, dar care sa ofera posibilitatea de cantat la karaoke.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Irinka

Am avut si noi o petrecere in asa o sala. Se afla la Posta Veche. Au karaoke si multe discuri cu cintece, adica alegere este. La noi la petrecere au fost 30 de oameni si era bine, deoarece au 2 sali una pentru masa, alta pentru dans.

Partajează acest post

Link spre post
Lullaby
Am avut si noi o petrecere in asa o sala. Se afla la Posta Veche. Au karaoke si multe discuri cu cintece, adica alegere este. La noi la petrecere au fost 30 de oameni si era bine, deoarece au 2 sali una pentru masa, alta pentru dans.

Cum se numeste sala? Mancarea cum ti s-a parut?

In sala cu masa nu este loc si pentru dans? Eu am fost la o nunta unde se dansa in alta sala si nu prea mi-a placut, ca unii se apucau in sala cu masa sa danseze altii in cealalta sala, mirii alergau dintr-o sala in alta, cam "bardak" a fost

Partajează acest post

Link spre post
Irinka

Localul se numeste Scorpion. Daca mergi cu rutiera 127 sau 162 imediat cum intoarce spre cimitir linga statia PECO este o cladire cu acoperisul verde, uite acolo si este. Mincarea a fost foarte buna, ei au o bucatareasa minunata care-ti face tot felul de bucate, la noi au fost 15 feluri de mincare, din care 4 calde. Salile parca se contopesc una din alta asa ca este cam clar unde e masa si unde sunt dansurile, plazma pentru Karaoke se afla in sala unde se maninca.

Partajează acest post

Link spre post
m'amy

mai este shi Muz Cafe....

pe Albishoara 44 ... cred...

imediat dupa pod, vis-a-vis de "La Roma club"...

Partajează acest post

Link spre post
solnysko
Restaurantul '' Surpriza'' la Buiucani, str. I. Creanga 66 :girl_haha:

очень неплохой зал,вкусно,только сильно дурят

2 раза заказывали там-оба раза облажались

Partajează acest post

Link spre post
ira

Мы праздновали мой день рождения в ресторане ШАРМ, на Бельского. Там есть небольшой зал, примерно человек до 30-35, и мы принесли туда свой караоке-центр, а они дали нам свой телевизор. Было здорово!!!

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum