Vikashi

cu pisica in sac

Postări Recomandate

Vikashi

sunt intro relatie de 6 luni ,ne faceam planuri de viitor comun,inimplator cind iubitul meu a adormit ,nu era treaz ,venise din ospetie de la o matusa si ia cazut telefonul pe covor,cind lam ridicat ma pus necuratul sa ma uit si mam ingrozit el comunica blind cu fosta iubita ,dar si cu alte multe femei pe saituri ,le spune ca degraba vine la moskova,si o sa faca cunostinta,lui fosta ii spune ca e in vizita la parinti in Moldova,el degraba trebue sa plece la munca in Rusia.cum ati proceda in asa situatie,chiar daca tipa a sters tot nul cred,ce o sal controlez ca pe un copil?cum ati proceda in asa situatie,mie mia fost fooooorte neplacut sa citesc conversatiile lui dulci cu alte femei.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fericire

In situatia asta numai dvs decideti.

Nimeni nimic nu va poate spune sau garanta. De unde stim noi daca el va continua discutiile cu alte femei sau daca va sterge totul si va termina cochetarile?

Faceti asa cum credeti de cuviinta si cum credeti ca va fi mai bine pentru dvs.

Partajează acest post

Link spre post
Vikashi

cine o sal controleze la Moscova,nimeni,sa dus increderea ...barbatii pleaca la munca,dar exista incredere ,stima fata de persoana iubita.

Partajează acest post

Link spre post
Fericire

Pai, daca relatia voastra de la inceput nu se bazeaza pe incredere, nu stiu ce va puteti astepta mai departe...

Partajează acest post

Link spre post
Moly

Daca dupa 6 luni de relatie deja ati pierdut increderea in el din cauza ca flirteaza cu alte femei, faceti concluzii.

Vika, daca nu ma gresesc, Dvs ati mai trecut prin ceva asemanator cu fostul sot (a fost o tema aici pe forum) si e trist ca iarasi va aflati intr-o situatie similara. Eu v-as sfatui sa traiti pentru Dvs si copil, sa priviti lucrurile dintr-un alt unghi si sa nu va grabiti sa aveti o noua relatie. Faceti o pauza si fiti foarte selectiva, e foarte greu de gasit partenerul ideal, dar sunt sigura ca va va gasi el intr-o zi. Va doresc din tot sufletul sa fiti iubita asa cum meritati si sa aveti alaturi persoana potrivita.

Partajează acest post

Link spre post
Vikashi

fetelor va multumesc din suflet ,in cele mai grele situatii a vietii mele cin parea ca tot negru,mati sustinut si incurajat,am vazut mai multe pareri,versiuni,va sunt recunascatoare pentru tot.

Partajează acest post

Link spre post
Fericire

Depinde cum va uitati la situatie. Eu, in cazul dvs, as vedea nu negreata, ci luminita. Decit sa te bagi in bucluc si mai tare cu unii, mai bine sa vezi de la inceput ce prezinta omul si sa-ti cauti mai departe de treaba.

Uneori nu merita sa pierzi timp, energie, caldura sufleteasca pe cel ce nu va aprecia si iti va face buba. Mai bine pastrati aceasta caldura pentru dvs, copil si pentru cineva care va merita.

Partajează acest post

Link spre post
TigriZZa

мужик хорошо пристроился смотрю...тут пригрели,в Москве пригреют,в каждом углу по бабе...кабелина!

Partajează acest post

Link spre post
Vikashi

sunt asa barbati,care nu vor sa lucreze ci sa traiasca pe spatele altcuiva,e bine sa traeasca in casa femeilor,pe tot dea gata,sal hraneasca ,spele,asa tip de barbati se cheama ALFONSI,numai ca pina la o vreme,pina ii afla femeile,siii alunga,apoi iarasi de la inceput,si asa toata viata.

Partajează acest post

Link spre post
Allissa

Tare ma mira sa vad asa teme.

As intelege daca ar fi vorba de ani de relatie, cu familie, copil. Atunci puteti avea dubii, sa analizati cum ar fi corect sa procedati, si asta tot doar in cazul in care e prima data, toti gresesc.

Aici, 6 luni. Deja a minte. Si aveti dubii?! cum asa?! Afara cu el! Mai mult respect fata de sine, daca nu va respectati voi insiva cine o sa va respecte?!

Cea mai mare greseala a femeilor e sa creada ca "cu mine se va schimba", statistica trista demonstraza ca nu e adevarat!!!

Partajează acest post

Link spre post
Vikashi

Asa am si facut.nam putut sa mai traesc cu asa ceva.el nici cheia nu e vrut sa moo intoarca personal .am fost nevoita sa schimb lacata la usa.

Partajează acest post

Link spre post
Vikashi

Femeile sunt o prada usoara la astfel de tipi.ei stau cu anii pe saituri .stiu cum sa vorbeasca frumos sunt fatarnici te pot duce acasa la ei in sat la rude chiar la cimitir la mama sa ca sa se jure in dragoste ca apoi sa te amageasca si sa te foloseasca.tipul vroia sai dau bani pentru masina daca a vazut am un salariu mic.apartamentul e scris pe mama a inceput sa caute femei cu bunuri materiale la moskova.

Asa am si facut.nam putut sa mai traesc cu asa ceva.el nici cheia nu e vrut sa moo intoarca personal .am fost nevoita sa schimb lacata la usa.

Partajează acest post

Link spre post
Fericire

Nu toate femeile cad prada, doar cele vulnerabile. Am in vedere ca, barbatii simt cind femeia e disperata si vrea din rasputeri sa fie fericita. Ei stiu ca ea e gata la multe sa recurga, multe sa ierte si, inclusiv, sa-l duca in spinare.

Eu am alta "buba" si ma las dusa uneori de nas la un subiect important pentru mine. Chiar nu de mult am avut o situatie ca mai nu m-am prins in capcana, dar bine ca mi-au venit mintile la loc in scurt timp. 

Toti noi gresim, important sa ne dam seama la timp si sa ocolim astfel de indivizi:)

Partajează acest post

Link spre post
Vikashi

fetelor fiti atente tipul lucreaza pe odnok si vkontacte si facebok se da drept un barbat bun ,cu simtul umorului,poze pe malul  marii de fapt la lucru la pus teracota inrun pansionat din ucraina nicidecum nu Turcia ,poza in masina el nu ARE !!!! deja are prinse in plasa 3 femei cu fetite de aceiasi virsta ca fetita mea,fiti prudente nu credeti ,pe urma o sa suferiti rau.

Partajează acest post

Link spre post
Vikashi

mai ca leas scrie sa stie ce fel de tip e ,dar nam curajul,nu vreau sa fie amagite ,mai ales ca tipul e in tara numai pe 2 luni,apoi pleaca la moskova,unde il asteapta aventuri .

Partajează acest post

Link spre post
Vikashi

Dumnezeu ma pazit,posibil e pedofil ,nu numai alfons,FITI ATENTE

Partajează acest post

Link spre post
Irinica

Puneti o poza aici cel putin, poate cineva va vedea si se va feri de el.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum