1 036 сообщений в этой теме

Cine stie ce blocuri nu sunt inca date in exploatare, noi sintem din blocul 15 dupa contract data darii in exploatare este 30 mai dar sintem deja la afirsitul lui iunie. Instructajul lam trecut pina la 30 mai  , de ce intind, spuneau ca din cauza ca a fost zapada in aprilie ei au intirziat cu lucrarile , zapada a fost 3 zile nu o luna, se incep ( " левые отмаски" ) 

Поделиться этим сообщением

Acum 5 ore, youth a spus:

Cine stie ce blocuri nu sunt inca date in exploatare, noi sintem din blocul 15 dupa contract data darii in exploatare este 30 mai dar sintem deja la afirsitul lui iunie. Instructajul lam trecut pina la 30 mai  , de ce intind, spuneau ca din cauza ca a fost zapada in aprilie ei au intirziat cu lucrarile , zapada a fost 3 zile nu o luna, se incep ( " левые отмаски" ) 

Inca nu sunt date nici un bloc din 13,14,15,16,17. Daca se va da inainte de 13 August nu stie nimeni concret. Pe 13 August e deschiderea oficială a complexului si pina atunci trebuie sa fie tot gata. Speram mai repede 

Cine e din 13 , 14 care este data din contract la darea in exploatare a blocurilor. De ce celelalte blocuri au fost date la termen dar aici se intinde.

2 часа назад, youth сказал:

Cine e din 13 , 14 care este data din contract la darea in exploatare a blocurilor. De ce celelalte blocuri au fost date la termen dar aici se intinde.

1.08, 14 блок

Mersi noi 15 data 30.05.2017

Din cite am inteles blocurile sunt in stadiu de finisare pentru a se da in exploatare si aproximativ peste 2 saptamini se vor înmina cheile. Asa ca mai rabdam putin :) 

Am telefonat sa vedem care e situatia, cheile le primim pe 13 august, de ce pina acum sau dat la termen celelalte dar aceste cu intirziere de 2 luni nu stiu. Asa ca pina atunci nici nu visam . Speram deja ca pe 13 august sa se tina de promisiune si sa nu intinda mai departe.

3 часа назад, youth сказал:

Am telefonat sa vedem care e situatia, cheile le primim pe 13 august, de ce pina acum sau dat la termen celelalte dar aceste cu intirziere de 2 luni nu stiu. Asa ca pina atunci nici nu visam . Speram deja ca pe 13 august sa se tina de promisiune si sa nu intinda mai departe.

am prieteni care la fel si-au cumparat apartament in acelasi bloc, cu toate ca nu au primit cheile, s-au apucat de reparatie. din cite stiu e o practica obisnuita, asa ca daca va grabiti, puteti sa incepeti si voi. 

sa inteleg ca toata lumea fuge pe la magazine, alege mobila si tapete ))) cum decurg lucrurile, cineva a primit cheile? 

Создайте аккаунт или авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий

Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи

Создать аккаунт

Зарегистрировать новый аккаунт в нашем сообществе. Это несложно!

Зарегистрировать новый аккаунт

Войти

Есть аккаунт? Войти.

Войти

• Недавно просматривали   0 пользователей

Ни один зарегистрированный пользователь не просматривает эту страницу.