NatalitaNovac

viata fara imbratisari si saruturi?

Postări Recomandate

NatalitaNovac

buna maici fete sfatuiti ce sa mai fac  va povestesc locuiesc la acest barbat  in octombrie facem un an de cind locuim impreuna la el locuiesc  de la inceput a fost bine vreo saptamina cel mult poate mai mult nu am avut imbratisari sau sarutui stit cum astepti barbatu acasa sa te imbratiseze sau tu pe el si sal saruti el nimik deja de un an de zile astept si nimik la pat fara nici un pupic ce naiba chiar asa sa traiesti sa faci dragoste fara pupic nustiu lam intrebat ce ii este rusine sau nui place nimik nu rs tace am zile ca pling singura ca traiesc cu el de nimik tot imi zice ca se va mai gindi cind sa ne inscriem la fiul meu nu se joaca nu il invata nimik dar eu ca proasta mam atasat tare de el nici nu ma asculta acuma de o bucat de vreme nici bani nu aduce acasa mai tare ma cheltui eu din salariul meu lucrez cu ziua cind si cum ca numi ajunge uneori baietelul lam dat la gradinita eu nu aud mii cam greu dar nui usor lui fiul meu nui place cal obisnuieste sincer sa fiu am mai avut barbtai dar la nimeni nui trebuiesc am ales sa fiu cu el ca suntem ambii cu defect el fara o mina eu cu auz el lucreaza  cu reparatii si cu cu curatienia afara inprejurul casei drept ca cistiga mai mult dar nu aduce nimik acasa nici mincare nici la fiu nimik are masina merge cu ea si tot la masina se gindeste si baga banii in ea dar la familie  nimik e problema ca el nu a fost insurat si nici copi nare  si problema ca la fiul meu nu a vut tata si nu se compoarta el bine cu fiul meu am sincer sa va spun am avut un barbat din romania cu mutlani in urma am vrut sa locuinm sa ne casatorim parintii miau fost impotriva si nu afost nimik doar am uitat greu intro zi mia scris ca ma astepta iam zis cas casaorita am si relatii cu sotul si nu ma mai astepta el zice ca totuna ma va astepta ca stie ca no sami mearga mam pus asa pe ginduri iam zis sanumi scrie canu voi fi cuel scrie ma iubea si alta  lam blocatdeja dar fetelor mai trecer cineva prin asa caz ca traiesc cu babatul si sanu te sarute sau te imbratiseze la ziua meau nu amavut nici atunci parte de iubire sau pupi ci mii rusine sa zic asa am grija de el si fac mincare curat ca pentru familie numi multumeste dele uneori imi vine sal las dar nu pot nustiu dc de parca mii rusine ideii nam ??cind ma gindesc sal las mi se rupe inima dar tot gindesc ca poate se va schimba si este tot acela zodie ca si fostul meu sot scorpion 

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Him

А вам не легче будет жить без него? Зачем он вам такой никакой сдался?

Partajează acest post

Link spre post
NatalitaNovac

sincer mam atast foarte mult dar uneori simt ca ma insela sau  nustiu parca sera vine acasa la 9 acasa intodeauna is geloasa tare simt ca ma isela poate de aia nu ma  :kiss2:

Partajează acest post

Link spre post
padrujka

??

единственные знаки препинания....

очень трудно читается

а если по теме- 

если вы его любите, но вам с ним не хорошо,и взаимности не чувствуете- расходитесь

любовь пройдет,женщина без внимания и ласк жить не может

будет только хуже,взаимности не дождетесь, а время потеряете

те деньги и силы что на него тратите, перенаправьте в сторону сына

вот это вам вернется и любовью, и благодарностью и моральным здоровьем вашего сына- только палку не перегибайте

моя мама инвалид второй группы- видимая проблема с рукой- и она так же выбрала моего папу (тоже определенные проблемы были)- потому что,как она мне говорила потом- я же инвалид, что я ещё искать буду,выбирать?? ничего хорошего из этого не вышло(кроме меня конечно))).развелись через 10 лет-но только я знаю как несчастна она была- скорее любила его, но он тиран ещё тот был.

потом мы начали жить с отчимом, да и вообще я бы не сказала что мама была сильно обделена мужским вниманием....

так что не обрекайте себя на долгие муки

что вы имеете благодаря совместной жизни с ним?? что вас держит рядом с ним кроме вашей привязанности??

ответьте себе на эти вопросы и решайтесь...

чем быстрее решитесь от него уйти, тем быстрее начнете поиски другого, потенциального спонсора любви,заботы и женского счастья

Partajează acest post

Link spre post
niusea

sincer mam atast foarte mult dar uneori simt ca ma insela sau  nustiu parca sera vine acasa la 9 acasa intodeauna is geloasa tare simt ca ma isela poate de aia nu ma  :kiss2:

Anume ?de ce d-ra va-ti atasat asa de el?   ce va  facut ,sa va atasati, daca d-ra spune-ti ca: nu exista caldura,imbratiseri,relatii  cu caldura, bani in familiie nu aduce, nu incearaca sa faca o atitudine de  prietenie cu copilul d-ra.

dar inca sa-l obijdueasca...dici nu  vreau sa ma gindesc la asta. De ce dumnevoastra traiti cu acest barbat? Doar ca  sa nu zica lumea cu nu sunteti casatorita?

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator Natalita novac

Nustiu dc mam atsat asa tare de el dc il iubesc ca nu pot sal scot din mine ideii nam copilul nu e atasat dar de el dar ima intreaba seara ce adus denis nui zice tata ca nu vrea iam zis ca nimik nu a sdus nustiu vine si zice cai obosit iam zis ma ca si eu obosita tare dar tot nu oot asa sa nu vb la masa sau sa nu povestesc de la munca nimik in toata ziua e asa vine de la munca minica baie si tv si somn dimineata ceaiu serveste si la nunca si tot asa ninik nou nustiu dc imi este frica sal las mii asa de ciuda pe mn am mai avut barbati dar nu mia mers si mii rusine de lume si de copil ma gindesc poate se va schimba deodata cind ne certqm imi zice sa plec dar pe urma ma opreste nustiu asai narvuasta cum sa stwi asa fara imbratisari zice ca anii deam ma cei cu tn altii si de 40 50 ani si se pypa merg de mina da tu deam da ii plac fetele asa simt ca ascunde cv minte am prins o ura pe el ca nul pot crede cf el lucreza nu dar sa vn la 9 aca tit nui bn iam zis viata e inaibte cu munca ta familie nuti fsci pe copil i obijduie ca se alinta omule e copil lamurestel si ce daca il alint e copilul meu vei avea tu si vei vedea nustiu fetelor mai avetu asa barbsti simt ca bnui mai trebuiesc lsnimeni chisinau e mare si barbati.sunt stiuvda nu pot cretca ca am gresut foarte.mult ca am.mai avut barbati si regret asta dar ma gindeam sai zic sa punem pauza peo bucata de timp dar sijcer nam unde locui in chisinau fiul mii la gradinita si gazda e scumpa off datimi sfaturu de imbrqcat mai cumpqra dar in afara de asta nimik mai stie cnv camere la chirie in camin in buiucani

Partajează acest post

Link spre post
padrujka

el va opreste fiindca dvstra sunteti comoda- ii spalati, ii pregatiti, bani aduceti, si femeie in pat are(macar cateodata)

gura lumii este mare, da viata e a voastra si voi si copilul dvstra o sa suferiti

voi hotarati ce faceti cu viata voastra, dar daca la fiecare pas o sa va ganditi ce va spune cineva, o sa ramaneti nefericita

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator Vizitator

Si la parintii lui am fost toate rudele lui am fost ma tot intreaba cind e nunta si nu zic nimik le zic elvtreb sa stie mqi bn si el nu zice nimik si parintimei sau cunoscut cu al lyi parinti

Partajează acest post

Link spre post
niusea

Научитесь всё требовать от себя и ничего от других, и вы приобретёте великую свободу и независимость.

Partajează acest post

Link spre post
niusea

Adica ,nu este un motiv ca :1) nu a fost casatorit si nu stie cum sa se poarte  2)Nu este vina  copilului d-ra ca nu a avut tata,si nu se comporta de cum ar vrea el.Maturii trebuie sa gaseasca metode sa alature un copil,daca intradevar acel copil inseamna ceva pentru el. Nu  va stiu istoria de viata..ave-ti  parinti? daca da ,dute la ei pe o perioada. Da este greu cu garsoniera...poate  gasiti, un camin pe parcurs.Eu nu cred ca este  asta  norma intr-o familie.

Ce lucra-ti?  Din spusele d-ra  traiti din banii  tai,el nu  se altura cu finantele?..cine plateste chiria? 

Partajează acest post

Link spre post
azar

Дамы,почитайте темы автора,от этого и советы давайте.

Не все так просто.

Partajează acest post

Link spre post
padrujka

Научитесь всё требовать от себя и ничего от других, и вы приобретёте великую свободу и независимость.

ой как хорошо вы сказали.....

надо бы мне этому тоже научится, обязательно...

Partajează acest post

Link spre post
NatalitaNovac

el achita chiria locuim la camin eu lucrez cu curatienia cu ziua nu intodeuna ,desingur ca parinti am dar si ei lucreaza in alta parte nus acasa am discutat cu mam mia zis sa fac cum stiu ,iam zis o sa mai rabd putin si o sa vad,dar de copil nu se joaca nimik absolut si el il asteapta de la munca dar imik nici nul intreaba cv

aseara tot acesi poveste vina tace ca mutu ma vb ce asa bosumflat e is obosit iam zis dute naibii ca daca obostit numi spui  nimik si azi dimineata nu prea vb dar parca era fericit,lam intrebat ce ai de gind sa mai faci  mai traiesti cu mn sau ,da el zice ca vrea sa traiasca cu mn si vrea copil mai cu copil daca de asta nu prea te apropii si nici nu putem sa avem bebe ca daca avem relati 2 saptamina el a avut o fata si la inselat ca mintit ca umbla libera si a stat un an zile cu ea si unu fara ea da a vut fete si iam fost mintea pe deluri  si copii nu abvut si el de parca nustie ce este sa educi un copil cu multa dragoste  idei nam fetelor zice ca vrea tare copil si va fi multumit  poate de asta nus multmit poat e se va schimba 

Partajează acest post

Link spre post
NatalitaNovac

Дамы,почитайте темы автора,от этого и советы давайте.

Не все так просто.

din vizitaotor tot sunt eu ca de pe tableta rs findicanui amea dar alui  nu scrie nimeni in locul meu

Partajează acest post

Link spre post
olya

Natalita, să ții minte bine un lucru - bărbații NU SE SCHIMBĂ.

Nu aștepta degeaba și nu spera.

Dacă îl accepți așa cum e acum, atunci rămâi cu el. Dacă nu îți place - trebuie să iei o decizie. Dar nu aștepta să se schimbe pentru că vei pierde timpul.

Partajează acest post

Link spre post
lina

Ania

ai absoluta dreptate

fetelor, si unde va mergea ea?

nu, aici foarte multe recomanda sa tace si sa rabde?

Partajează acest post

Link spre post
niusea

Fetelor dar daca  ar fi scris ca ma bate in fiecare zi...cum ar trebui sa procedeze?

Partajează acest post

Link spre post
NatalitaNovac

nu ma bautut niciodata dar sincer nustiu cum sa mai procedez, unde sa ma duc nici pe parintiinui bucur cu asta dar nu as vrea sai deranjez cu asta trebu sa rezolv singura ,o vecina tot cu al treialea barbat si tot asa avea neplaceri de ziua ei tot asa nimik si iata anul asta a ceruto si incasatoriie nustiu oare mai sunt alti cu simt 

Partajează acest post

Link spre post
azar

Напишу все-же.

Девушка не хочет жить с родителями,так как они считают что она жизни не знает,боятся что родит еще детей.

По этой теме видно что правы.

Она ищет любви,и будет постоянно искать,в любом,кто обратит внимания.

Вы ей советуете бросить мужчину...

После этого надо будет найти ей квартиру,работу и так далее.

Никто на форуме ее к себе не возьмет.

Через неделю будет сожалеть что ушла,так как др мужчин нет,вы будете виноваты.

Девушка хорошая,но очень наивная,любит создавать темы,так как по большому счету очень одинока.

Желаю ей найти нормального мужчину,который бы заботился о ней,сама она не сможет.

Partajează acest post

Link spre post
niusea

nu ma bautut niciodata dar sincer nustiu cum sa mai procedez, unde sa ma duc nici pe parintiinui bucur cu asta dar nu as vrea sai deranjez cu asta trebu sa rezolv singura ,o vecina tot cu al treialea barbat si tot asa avea neplaceri de ziua ei tot asa nimik si iata anul asta a ceruto si incasatoriie nustiu oare mai sunt alti cu simt 

Ei bine..o sa va ceara in casatorie,  si dupa asta tot acelas comportament...mai departe, cum  ve-ti proceda.

Tata copilului il ajuta cu ceva?

Partajează acest post

Link spre post
niusea

Желаю ей найти нормального мужчину,который бы заботился о ней,сама она не сможет. 

Eu tot asta ii urez, si stiu ca o femee are dreptul la caldura , sa fie iubita si sa fie protejata, de sot.

Partajează acest post

Link spre post
NatalitaNovac

Ei bine..o sa va ceara in casatorie,  si dupa asta tot acelas comportament...mai departe, cum  ve-ti proceda.

Tata copilului il ajuta cu ceva?

nimik nici nu se intereseaza de el deja atrecut 2 ani si ceva

Partajează acest post

Link spre post
niusea

Cind ati divortat, i sa dat sa pleteasca alimente?

Partajează acest post

Link spre post
NatalitaNovac

chiar si acuma ma gindesc sa vb desera cu el sal intreb dc dc toate dar imi vine valuri d elacrimi ca sa ma despart de el cu nimeni din barbati nam mai vb sau sal insel cum sar zice dac femei nu are destula dagoste si altele de la barbat se va indragosti d elatul va inebuni dar eu am tacut s rabd nu am mai fost sarutat sau mltumita d ecv  fetelor  :poka: no sami usor sal las sarnustiu dc nu pot vb cu alti barbati sau cas saturata de toti prosti sau ca chiar nui trebuiesc eu asa cu problema de auz mam tot gindit ca si el e invalid si eu si cui le trebuiesc dar nustiu zice ca daca ma gaseste vb cu altu va fi mai rau sincer si eu lam prins ca vb cu fetele chiar leam sunat in fata lui am avut cu el doamne ca nu o sa uit si deja si increde nu am ca stiu ca mai vb cu cnv si sterge mesajele inainte nu le strega ca credea ca nu ma uit la o buataca de vreme tel cu elsi inbaie iarasi sfatada ce e mai si asta multe a fost dar parca sa uitat de asta el lasa tel cred ca streg mesajele de eri findica sunt acasa nu lucrez intotdeaun  fiicare are nevoie de bani si nau de unde achita stau acasa mmii atit de urit singur greu ca nam pe nimeni

Cind ati divortat, i sa dat sa pleteasca alimente?

din 2010 am devortat alemente nuachita ca ia dat casa si eu am vinduto ca nu am posibilitate sa locuiesc acolo singura 

Partajează acest post

Link spre post
niusea

Dute la un iurist si consultate,el o sa te sfatuie ce sa faci. Deoarece el trebuie sa te ajute, cit de putin ,un ban nu va incurca in plus.macar o gradinit asa achiti.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Adaugi comentarii ca vizitator. Dacă ai un cont, te rog autentifică-te.
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.