Postări Recomandate

sharlotka

Fetele,cine a nascut la Dnul Maxim Calaras,va rog impartasiti impresiile.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Viky85

Fetele,cine a nascut la Dnul Maxim Calaras,va rog impartasiti impresiile.

Он мне вместе с Никитиной делал кесерево,очень хороший врач,я пожалела,что не наблюдалась у него,он очень много времени уделяет пациенту,все обьясняет подробно.

Partajează acest post

Link spre post
Irijar

Fetelor salut ! As vrea sa aud o parere de la mamicele care s-au urmarit la Maxim Calaras. Care a fost experienta voastra? Va multumesc anticipat :privet:

Partajează acest post

Link spre post
Kat05

Este foarte bravo! Este foarte atent! Plus este mereu pozitiv.Un barbat foarte destept si cu viziuni moderne!

Partajează acest post

Link spre post
AlinaOrlov

Eu mi-am monitorizar sarcina si am nascut la Maxim Calaras. Cred ca a fost cea mai buna alegere pe care puteam sa o fac! Un medic extraordinar, profesionist, atent si pe linga asta o persoana foarte calda, care inspira incredere. M-am simtit in siguranta mereu pentru ca stiam ca pot sa il sun oricind si cu orice intrebare, mereu receptiv si deschis pt a ajuta. 

Recomand cu tot sufletul!

Partajează acest post

Link spre post
Garika

Dn-ul Maxim acum imi monitorizeaza sarcina. Dupa prima consultatie am inteles ca pot avea incredere in el! A fost foarte explicit si deschis la orice gen de intrebare. Si acum cind ma gindesc la nastere,nu am nici o frica datorita lui! Asa motiveaza unii medici))

Partajează acest post

Link spre post
Bulinika

Un medic foarte bun! 

Partajează acest post

Link spre post
evi

Девочки  скажите пожалуйста, если выбираю Калараша, сколько раз к нему надо ходить на консультацию ну от 36 недель? И смотрит ли он на кресле каждый раз? Сейчас наблюдаюсь у своей гинекологши в поликлинике, все записи есть, беременность протекает без каких либо проблем. Интересно если он заставляет лезть на кресло если все нормально и есть все записи.

Partajează acest post

Link spre post
abea
В 12.01.2019 в 00:13, evi сказал:

Девочки  скажите пожалуйста, если выбираю Калараша, сколько раз к нему надо ходить на консультацию ну от 36 недель? И смотрит ли он на кресле каждый раз? Сейчас наблюдаюсь у своей гинекологши в поликлинике, все записи есть, беременность протекает без каких либо проблем. Интересно если он заставляет лезть на кресло если все нормально и есть все записи.

Не знаю, что и как после 36 недель! Но Максим не делает того, что может вам навредить, со вей уверенностью могу вам сказать, что если он говорит что-то делать или не делать, надо ему верить и доверять!!! Он очень заботливый! 

Partajează acest post

Link spre post
Dana5672

Врач от Бога.Рожала у него, и ни капли не пожалела,первые роды,девочка у меня крупная родилась,4750 если б не Максим ,не знаю бы что было, очень поддержали он самый ЛУЧШИЙ в своём деле!Не пожалеете,идите к нему! Очень аккуратно обращается с пациентом и очень деликатен.

Partajează acest post

Link spre post
abea
В 03.04.2019 в 13:49, Dana5672 сказал:

Врач от Бога.Рожала у него, и ни капли не пожалела,первые роды,девочка у меня крупная родилась,4750 если б не Максим ,не знаю бы что было, очень поддержали он самый ЛУЧШИЙ в своём деле!Не пожалеете,идите к нему! Очень аккуратно обращается с пациентом и очень деликатен.

В медпарке рожали? Вопрос личный, что вы брали в медпарк с собой и в каком количестве для ребёнка?

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum