leto

Ajutor cu hainute pentru doua fetite

Postări Recomandate

leto

Iata ce anunt am gasit azi pe 999.md , un barbat roaga sa fie ajutat.

Nu stiu sigur daca nu e ceva de comert, dar am replasat anuntul din motiv ca omul cere numai pentru doi copii, fete si indica concret virsta, nu pare a fi o smecherie. Fetelor voi ce ziceti ?

Poate cineva ii poate ajuta, caci copii mei sunt de alta virsta....

Iata si anuntul copy- past:

Dragi parinti cu suflet mare ajutatine varog din tor sufletul cu hainute si incaltaminte pentru doua fetite de 3 si 4 ani nu am cu ce sa le inbrac nu avem posibilitate sa cumparam varog din toata inima sa ne ajutati varog frumos .

Telefoanele +37360559443

+37322845120

Editat de leto

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bmama

nu pare a fi o smecherie. Fetelor voi ce ziceti ?

Partajează acest post

Link spre post
bmama

Asta ma intereseaza si pe mine.

Pot sa ajut si cu haine si cu incaltaminte, doar pe cei care chiar au nevoie de ele.

Partajează acest post

Link spre post
lenok123456

Судя по личным данным и фамилии в них,на 999,опять та же Кристина Руссу,которая уже светилась у нас на форуме

Partajează acest post

Link spre post
jagoda

Iata ce anunt am gasit azi pe 999.md , un barbat roaga sa fie ajutat.

Nu stiu sigur daca nu e ceva de comert, dar am replasat anuntul din motiv ca omul cere numai pentru doi copii, fete si indica concret virsta, nu pare a fi o smecherie. Fetelor voi ce ziceti ?

Poate cineva ii poate ajuta, caci copii mei sunt de alta virsta....

Iata si anuntul copy- past:

Dragi parinti cu suflet mare ajutatine varog din tor sufletul cu hainute si incaltaminte pentru doua fetite de 3 si 4 ani nu am cu ce sa le inbrac nu avem posibilitate sa cumparam varog din toata inima sa ne ajutati varog frumos .

Telefoanele +37360559443

+37322845120

nu mi se pare normal ca cineva sa aiba bani pentru internet 

si in acelasi timp sa nu-si permita sa-i ia copilului o haina 

Partajează acest post

Link spre post
Cosinzeana

Nadea, nu fi asa categorica. Acum, in Chisinau, este internet prin wifi la orice colt - gratuit.

Partajează acest post

Link spre post
lina

dar eu nu mai cred cu wi fi la orice colt

tr sa fugi, sa l cauti

Partajează acest post

Link spre post
natikutza

Ăștia de pe 999 cu anunțuri fac escrocherii. Mai urmăriți. Erau o dată o familia care cerea, fetele au dus de la covor,pat masa si haine ca nu aveau nimic în casă, ca apoi să găsească iar anunț și alții să meargă la ei si sa nu fie nimic, nici mobila nici bunuri. Deci eu zic ca trebuie sa fiți precaută

Partajează acest post

Link spre post