EcaterinaTcaci

Sondaj: Comisia de evaluare a Directiei Generale Educatie, Tineret si Sport

Comisia de evaluare a Directiei Generale Educatie, Tineret si Sport  

14 membri au votat

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

EcaterinaTcaci
Buna ziua, 

ma numesc Ecaterina Tcaci si va scriu in numele consilierului municipal Victor Lutenco. 
 In cadrul ultimei sedinte CMC din data de 17 martie 2016, in urma audierilor dnei Tatiana Nagnibeda-Tverdohleb, sefa a Directiri Generale Educatie, Tineret si Sport, a fost luata decizia de a crea o Comisie care va evalua activitatea Directiei si a dnei Director in ultimii 5 ani. Puteti vedea audierile aici, in perioada 0:19:00-3:43:15 https://www.privesc.eu/…/Sedinta-Consiliului-Municipal-Chis…
In mod natural Comisia se va concentra in mod special asupra situatiei din gradinitele din mun Chisinau.
In scurt timp vom incepe activitatea Comisiei. Mi-as dori cat se poate de multi dintre voi, parintii, sa poata nu doar urmari sedintele si lucrul acestei Comisii, dar si sa participe pe viu. Pentru ca parintii, si copiii vostri, sunt principalii beneficiari ai activitatii dnei Director si a Directiei Educatie, Tineret si Sport - si, respectiv, voi ar trebui sa aveti cel mai greu cuvant de spus in aceasta evaluare. 
In acest scop am facut chestionarul de mai jos pentru a afla timpul cel mai comod Dvs in care sa organizam sedintele Comisiei. Asa vom sti ca suntem mai aproape de necesitatile Dvs. 
Va rog sa completati acest chestionar pana marti, 29 martie, orele 21:00. 
Va multumesc foarte mult anticipat

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum