vadimka88

Carpeni ( family residence )

Postări Recomandate

vadimka88

Кто чем делится об этой компаний? Вроде 50% готово. www.carpeni.md

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu in fiecare zi conduc spre casa pe linga acest proiect. Poate e si gata 50% insa de minim 2 ani nu se lucreaza deloc, nu am vazut lucratori sau cereva schimbari. V-as recomanda sa evitati acest proiect/companie.

Partajează acest post

Link spre post
vadimka88

Eu in fiecare zi conduc spre casa pe linga acest proiect. Poate e si gata 50% insa de minim 2 ani nu se lucreaza deloc, nu am vazut lucratori sau cereva schimbari. V-as recomanda sa evitati acest proiect/companie.

Dupa cum am diskutat cu agentii lor, paremise oficiul lukreaza. Ceea ce tine de constructie am inteles ca si acolo se fac lukrari dar nu prea intensiv. Darea in exploatare se preconizeaza in vara 2017. De la blocurile 1-6 se fac ventilarile. In blocul 7 peretii interiori. Practic jumate e facut. Probabil cva timp in urma era stopaata. Vedem mai in seara. Ce va spune un mester.

Partajează acest post

Link spre post
Lorenicanica

Eu l-a fel trec pe linga acest proiect...

Pot sa zic ca lucrul fata de alte companii merge chiar foarte greu...

O perioada chiar au fost ,se pare.stopati...

Acum vad ca se misc,dar,foarte putin...

Eu n-as risca...

Partajează acest post

Link spre post
Oseni
В 23.03.2016 в 23:34, vadimka88 сказал:

Здравствуйте! Интересует жилой комплекс  Family Residence  по ул. Петру Унгуряну - строительная фирма Carpeni.Офис у них рядом - по ул. Гренобле.  Комплекс вроде почти готов. Кто-то приобрел у них квартиру? Что-то знаете о фирме,о стройке?

Спасибо заранее за ответ!

Partajează acest post

Link spre post
Vikusyk92

Este cineva cine a procurat deja apartament in complexul dat? Ce puteti spune de calitatea lucrarilor shi in general despre complex? 

Partajează acest post

Link spre post
catherinathegreat2014

Девочки, кто-нибудь купил квартиру в этом комплексе? Хотим преобрести, интересно было бы узнать мнение других.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum