Postări Recomandate

Kleom

Нашла хороший сайт с французкой аптечной косметикой ( цены намного ниже чем у нас)  http://www.beautyshop.fr- это одна сеть с сайтом  PHARMASHOPDISCOUNT. Сайты практически одинаковые по своей политике.

•  система бонусных баллов (за каждый купленный товар начисляется бонусный бал в размере приблизительно +/- 0,2 евро, которые можно будет обменять на купон с соответствующей скидкой при последующем заказе) .На бютишопе система наподобие айхерба.
  • СКИДКА ПРИ ПЕРВОМ ЗАКАЗЕ - 5 евро! (на фармашопе нужно высылать приглашение уже зарегистрированному пользователю сайта)

!!!! На бьютишопе нужно ввести КОД, после того как будет наполнена корзина , перед оплатой. 

• Есть различные акции , смотрите в шапке.
  • Доставка на бьюти на пару евро дешевле,чем на фармашоп.  1 кг =10.75 евро  , затем каждый кг + 2 евро                                                                                                                  
  • !!!!! ОБЯЗАТЕЛЬНО в графе страна (чуть ниже введенного кода) ВЫБИРАЕМ Молдова, для нашей страны продукция поставляется БЕЗ НДС, после того, как выберите страну, страница автоматически обновится и цены пересчитаются. На сайте цены показаны с НДС,  как только вы кинули товар в корзину он автоматически ВЫЧИТАЕТСЯ.
  • Код для первого заказа T17LYR 

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Layil

цены выше, чем на pharmashopdiscount! на некоторые позиции даже очень

Editat de Layil

Partajează acest post

Link spre post
Kleom

Да есть такое. Поэтому я всегда собираю корзину на обоих сайтах и сравниваю итоговую цену с доставкой. Так будет самое правильное. В последние разы, так получалось, что выгоднее было на этом сайте . Не нашла его темку , вот и решила написать

Editat de Kleom

Partajează acest post

Link spre post
Kleom

И еще, не знаю почему ? Термальную воду в помпе под давлением, они высылают а их собрат pharmashopdiscount - нет. Хотя это одна и та же сеть

Partajează acest post

Link spre post
Kleom

Я не видела, пусть тогда модераторы удалят.

Partajează acest post

Link spre post
Lilou

am plasat comanda pe data de 8 aprilie 2016 , total spre plată cu tot cu livrare a constituit = 1120 leiper 3 produse, cu toate că a fost prima mea comandă și înregistrare de pe acest site, nu am reusit sa obtin reducerea "5 euro de la prima comanda", am intrus codul care l-am gasit pe mama md., am incercat si altele , dar nu a mers...asta nu m-a intristat atit de mult precum email-ul pe care l-am primit a treia zi ,(după ce mi-a fost confirmată achitarea si facut coletul) ca un produs nu mai este in stock, ca le pare rau si ca cei 16 euro imi vor fi returnati timp de 14 zile, am revenit cu un raspuns si-i-am rugat sa-mi schimbe cu un alt produs mentionat, (coletul nu era trimis la posta, nu aveam inca confirmarea cu tracking number), dar au refuzat , si au zis ca nu mai au voie sa faca modificari...deci reiese ca am achitat cei 10 euro livrarea pt doar 2 produse care faceau doar 0.5kg, astazi a venit coletul la postă, merg sa-l iau dupa masă
revin cu noutăți spre seară
da mai este cineva care a trecut prin asa ceva ?

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum