Vikashi

dupa divort....

Postări Recomandate

Vikashi

am nevoe de un sfat cum sa procedati fetelor dupa divort cu intrevederile cu tatii copiilor,problema e urmatoare am  o fetita de 3 ani care merge la gradinita si cum programul meu de lucru e pina la ora 7 seara ,de la fradinita o ia fostul sot ,dar o aduce la mine acasa si sta cu fetita pina vin eu de la servici,respectiv are cheia de la apartamentul meu,pe mine acest fapt ma deranjeaza deoarece ma simt intro oarecare masuro controlata de fostu meu sot ,se baga la laptop motivind ca ii pune desene animate copilului,maninca mincarea pe care o gatesc pentru cina impreuna cu copilul ,nu mii jale de o farfurie de ciorba dar nici nu sunt obligata sa hranesc un barbat care nu aduce producte in casa .lam rugat sa duca fata dupa gradinita la el deoarece sta cu chirie aproape de gradinita ,el refuza categoric ,zice ca nu are conditii in apartament ,de fapt ii lene sa gateasca ceva seara ,ii mai usor sa vii la fosta in casa sa maninci bine sa faci mizerie .cum voi hotariti aceasta problema fete care sunt puse in situatie asemanatoare ,ajutatima va rog cu un sfat ,va rog din suflet .

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
rusea

am nevoe de un sfat cum sa procedati fetelor dupa divort cu intrevederile cu tatii copiilor,problema e urmatoare am o fetita de 3 ani care merge la gradinita si cum programul meu de lucru e pina la ora 7 seara ,de la fradinita o ia fostul sot ,dar o aduce la mine acasa si sta cu fetita pina vin eu de la servici,respectiv are cheia de la apartamentul meu,pe mine acest fapt ma deranjeaza deoarece ma simt intro oarecare masuro controlata de fostu meu sot ,se baga la laptop motivind ca ii pune desene animate copilului,maninca mincarea pe care o gatesc pentru cina impreuna cu copilul ,nu mii jale de o farfurie de ciorba dar nici nu sunt obligata sa hranesc un barbat care nu aduce producte in casa .lam rugat sa duca fata dupa gradinita la el deoarece sta cu chirie aproape de gradinita ,el refuza categoric ,zice ca nu are conditii in apartament ,de fapt ii lene sa gateasca ceva seara ,ii mai usor sa vii la fosta in casa sa maninci bine sa faci mizerie .cum voi hotariti aceasta problema fete care sunt puse in situatie asemanatoare ,ajutatima va rog cu un sfat ,va rog din suflet .

gatiti mincarea dupa ce veniti DE LA lucru :) desene animate scrieti pe disk) Editat de rusea

Partajează acest post

Link spre post
Vikashi

am gasit iesire din situatie,voi plati la o vecina sa o ia de la gradinita atit timp cit sunt la servici ,fetelor nu dipserati orice situatie din viata se poate de rezolvat . 

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum