Postări Recomandate

Strawberrykiss

Bună fetelor. Întîmplător am dat pe net de așa cosmetică naturistă  made in Moldova marca CaroLush Beauty. Eu aș vrea să încerc cremă de față, dar nu sunt încă sigură . Voi ce părere aveți referitor la marca respectivă? Ați utilizat ceva din gama CaroLush Beauty?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mate

Ничем не пользовалась, но зашла на фейс и вспомнила эту девушку - она продавала свою косметику в большом магазине наискосок от парка афганцев. Очень милая,  и покупательниц у ее столика было много. У меня был до этого не лучший опыт использования хендмейд-крема другого производителя (дал аллергию), поэтому ничего и не купила. Хотя, может, у нее и хорошая, не знаю :)

Partajează acest post

Link spre post
Lilou

eu am o crema de a ea, o tin la frigider (crema hranitoare si de protectie) + mi-a dat si un tester micut (crema antirid de zi)
din pacate nu am vazut efect...si nici mirosul de tamiie nu  imi place, in comentariile de pe situl ei citisem rewievuri despre mirosul placut al cremei hranitoare, eu in schimb , am simtit doar un mros de crema expirata de la viorica cosmetic....( este doar parea mea ), poate ca era expirata...
am pielea foarte uscata care necesita hidratare si hranire intensa, de cind ma stiu foloseam creme grase,(primele riduri fine le aveam la 24 ani)ca alfel am o senzatie neplacuta , un disconfort de "piele trasa"  + riduri fine dar permanente pe frunte.
nu imi pare rau ca am procurat produsele date, dar a doua oara sunt sigura ca nu as mai cumpara

Partajează acest post

Link spre post
Lettalina

Nu așteptați efecte imediat de la folosirea cosmeticii naturale, și este important de știut tipul pielii și de folosit produse respective. Eu de ex. credeam ca am piele normal/mixt și cosmetologul mi-a determinat pielea ca normal spre gras.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum