vivian

LEGO

Postări Recomandate

vivian

Salut! Fetelor unde in Chisinau pot gasi asortiment mare de constructor Lego sau ceva analogic si desigur pret normal. Baiatul mi-a dat comanda de o anumita serie din Lego pt ziua lui de nastere care-i sapt.viitoare. Avem acasa mai multe seturi Lego dar toate cumparate in strainatate sau daruite. La noi stiu doar de buticul din Sun City et.1 linga havuz dar preturile is cam exagerate(

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
МамаLeki

В Элате большой магазин есть, где этаж с игрушками.Про цены ничего не могу смогу сказать, у нас в Молдове Лего всегда дорогой был, моим детям муж всегда привозит когда в командировки ездит, и там они не дешевые, но у нас как будто с луны их возят.

Partajează acest post

Link spre post
diunik

Victoria..de doi ani suntem mari fanati ai Lego/ Am doi baieti si va dati seama cite cutii cu Lego au fost procurate deja))) Plus ca ei la mine sunt pasionati de colectii si cum iese o colectie noua, ei imediat o vor.))) In Moldova preturile cu adevarat sunt exagerate. Sotul le procura prin duty-free pentru ca avea card special cu reducere.

In Chisinau cele mai faine preturi la Lego sunt la kidsco, puteti singura vedea pe pagina lor oficiala www.kidsco.md Ei au buticuri in Elat, Baby Hall si Atrium. Plus ca ei ofera carduri cu reducere. Sor-mea are la ei deja card cu 17%? si cind luam cu asa procente, imi iese suma cu vreo 70-80 lei mai scump ca in Duty Free, ceea ce consider eu nu e mult.

Scrieti-mi ce complect anume vrea fiul dvs.

Partajează acest post

Link spre post
Him

Такая тема уже существует http://mama.md/topic/118388-lego/page-5?hl=lego#entry3728473

Пользуйтесь пожалуйста поиском.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.