Nikoletushka

EduCard

Postări Recomandate

Nikoletushka

Девочки,хотела бы поинтерисоваться кто-то пользуется такой картой. Мне выдали на работе. На их сайте достаточно много предложений и скидок. Нет  ли  при предьявлении каких-то проблем? И  могут ли ею пользоваться мои близкие или только я? Карточка именная.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oleg107

Девочки,хотела бы поинтерисоваться кто-то пользуется такой картой. Мне выдали на работе. На их сайте достаточно много предложений и скидок. Нет  ли  при предьявлении каких-то проблем? И  могут ли ею пользоваться мои близкие или только я? Карточка именная.

Salut. Se pot folosi si prietenii tai. 

Am sa am o rugaminte la tine, daca poti sa mi-o inprumuti si mie pe ziua de maine. 

Merci anticipat !

Partajează acest post

Link spre post
MargoSV

Пользуюсь, тоже именная, поэтому в некоторых местах требуют паспорт. Скидки те же , что и на сайте. Алина косметикс  предоставляет скидки по этой карте, но не на всю продукцию.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum